[quote name='rents']Wilczek już w nowym miejscu. W samochodzie trochę rozrabiał. Wymuldał mi szybę. Szlag mnie trafił :cool3:. [/QUOTE]
[I]
No właśnie...
Wojtek do mnie wczoraj zadzwonił i zażądał zwrotu za detergenty! Bo szyba opluta.
Powiedział,że pal sześć te paliwo (a zapewne za około 100 zł spalił) ale za płyn do mycia szyb i ręczniki jednorazowe musi dostać zwrot :D:D:D:D:D:D:D
(naturalnie żartuję) hehehe
Widzę,że Nasz Wilczek wytarmosi tą chudzinkę Emilkę :evil_lol:
[/I]