-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
[quote name='togaa']Klaudus... to "kicanie" to dość charakterystyczny objaw przy schorzeniach stawów biodrowych.... Jedna z moich suń,z zaawansowaną dysplazją tak właśnie "kica" gdy choroba sie zaostrza.... Właśnie jesienia.... Szczególnie przy wchodzeniu po schodach.. Hmm... Przyznam szczerze,że nie wiedziałam... Ja raczej to odbierałam jako 'polepszenie' Jego stanu... Z tego względu,że jak stara się biegać to zarazem ma wiele lepszą kondycję i dużo chętniej i dłużej chce po polku spacerować... Poza tym od czasu jak jest u mnie dużo [jak mi się wydawało] postępów zrobił... Bo nie przewraca się,ładnie się kładzie [na łapach] bo na samym początku tylko na boku... Podnosi głowe... Czego początkowo nie robił... Ale dziękuję za info... Zwróce uwagę na to Wetce jak będzie Go oglądać... :roll:
-
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[I]A oto Tinka na małej przechadzce... :loveu: Poprawa ogromna ! Oby tak dalej :kciuki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/416/c4a31e4e53573479med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/420/1e6ac9a375cc4954med.jpg[/IMG][/URL][/I] -
[quote name='peate']jeśli tylko ktoś zrobi wzór to ja mogę wydrukować kilka :lol:[/quote] [I]Ja bym zrobiła... Ale ze mnie to ciemna masa jest :evil_lol: [/I]
-
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[I]Tineczka dzisiaj zaliczyła spacerek :cool3: i nawet na spacerku siku zrobiła :-o Widać,że czuje się znacznie lepiej :D[/I] -
[I]Trojka [bo tak woła na Nią Ula] wystąpiła w czwartkowym kundlu... Oto link:[/I][url=http://ww6.tvp.pl/7400,20081204840021.strona]TVP KRAKÓW[/url] [I]mi się nie ładuje [z niewiadomych powodów,ale może ogólnie się otwiera...] Aktualnie przebwa w hoteliku... Po programie nie było ani jednego zapytania o Nią... :bigcry:[/I]
-
[I]A może i Jasiowi porobić takie plakaciki jakie ma Dropsiasty i Frodo? Duży koszt jest takich plakacików? :roll: Bo się nie orientuję...[/I]
-
Dokładnie :mad: A najlepsze jest to,że chyba ja opadam z sił... :evil_lol: Bo Miki mi się coraz cięższy wydaje :evil_lol: Dzisiaj Miki taki wesoły... Pokicał [w pełnym tego słowa znaczeniu] po polku,a teraz śpi. Jak Miki ma lepszy dzień to nawet troszeczkę biega... :loveu: Nieudolnie,bo nieudolnie,ale BIEGA :evil_lol: Wiem,że to niewiarygodnie brzmi,ale tak jest ! Iniebawem postaram się to udokumentować! To się dopiero uśmiejecie :lol:
-
Miki dzisiaj ma jeden z lepszych dni. Wstał przed 10:00 i poszedł na obchód :loveu: I tak spacerował... spcerował... Aż przyszła pora na późne śniadanie - zjadł śniadanko i wycieńczony spacerowaniem położył się nyny do swojego łoża :loveu: Teraz smacznie śpi... Obudzi się zapewne jak zgłodnieje :eviltong:
-
Dzisiaj Leń jeden cały dzień przespał :mad: Przez cały dzień tylko raz i to jeszcze z łaską wyszedł siknąć... :mad: Tabletki co prawda pochłonął dzisiaj bardzo ładnie,ale teraz to mi wyćwikę daje... Już dwa razy postawił cały dom na nogi! Bo jak On zaczyna na dole szczekać to wszystkie u góry robią sajgon :eviltong: Zapewne wyspał się pożądnie w dzień to teraz nie ma ochoty sam siedzieć... :mad: Zaglądnijcie i tutaj... http://www.dogomania.pl/forum/f28/zywiec-stary-slepy-gluchy-pilnie-potrzebny-dt-pomozcie-126580/
-
[I]Wspaniale w kubraczku przystojniaczek wygląda :cool3:[/I]
-
[I]Nawet nie mam siły,żeby cokolwiek skomentować... Narobiłam popłochu... :roll: Dziewczyny pojechały i jeszcze same kłopoty... Niedomówienia... Każdy wie coś innego,a na sam koniec kobieta [która miała szczeniaki - z Czechowic] robi z gęby dupe... Dziewczyny przepraszam Was... Opadam z sił na samą myśl o takich ludziach... :shake:[/I]