-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
[quote name='peate']oj wszystkie ciotki zapomniały tu o Tobie malutki :-( chociaż na spacerku pewnie któraś była :roll: Nikt o Dropsiastym nie zapomniał !:mad: Dziennie na spacerki z Michałem czmycha ! Więc o zapomnieniu mowy nie ma :evil_lol: Poza tym Drops ma już na jutro eukanube przygotowaną - Miki dostał ogromną torbę i od czasu do czasu się dzieli z Dropsem :cool3: Bo Miki ma dobre serduszko :eviltong:
-
[I]Strasznie tutaj cichooo :roll:[/I]
-
No dzisiaj Miki wstał już przed 9:00 i cały czas spaceruje - widać dość dobrze się dzisiaj czuje,bo nawet mnie gonił :evil_lol: Zaraz idę z jedzonkiem i tableteczką do Łobuza :razz: Chyba głodny,bo już kilkakrotnie podchodził do miski i oscentacyjnie i pokazywał,że pusto... :evil_lol::diabloti: [nie żeby to jakiś off był :eviltong: http://www.dogomania.pl/forum/f28/lola-podaruj-jej-dom-przed-zima-dt-ds-pilnie-potrzebny-126943/#post11413358 - ale zerknąć możecie :evil_lol: ]
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Klaudus__ replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[I]Ciekawe jak dzisiaj się masz malutki...[/I] -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
Klaudus__ replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[I]Wieczorem mogłabym porobić ogłoszenia jak chcecie. Tylko czy już jakieś ma? Jak tak to gdzie? I tekst z pierwszej strony? A allegro cegiełkowe ma? Ja robić nie nie potrafię...,ale może kogoś poprosić...? :roll:[/I] -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: -
Sleepingbyday męczyłam! Bardzo ! Ale On oporny na moje znęcanie jest ! Ja Go na pole wyrzucam,a On do garażu! I tak 'w koło Macieju' :eviltong: A tak serio to Miki dzisiaj w super formie. Spał do 10:00 godzinkę w ogródku,późne śniadanie i sennn do 15:00 ;o Leń jeden - a potem spacer,obiad, sen ;P Teraz śpi smacznie po wieczornym maratonie - spacerował chyba ze dwie godziny - albo i więcej!
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Klaudus__ replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[I]Dziewczyny jak chodzi o ten Oświęcim to ja też za jestem... Promyczku teraz już będzie tylko lepiej...[/I] -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Klaudus__ replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[I]O rany... :bigcry: Jak dobrze,że On już jest bezpieczny... Jak można być takim 'nikim',żeby doprowadzić do takiego cierpienia...? Jak można... :bigcry:[/I] -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='peate']no i Cykor :-([/quote] [I]O tym Biedaku ani nie wspomne... :bigcry:[/I] -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Tinka tak dobrze się czuje że rozrabia coraz bardziej. Nie chce siedzieć sama w klatce więc cały czas szczeka. Dlatego jeszcze dzisiaj musi opuścic lecznicę . Pilnie szukamy domu tymczasowego dla Tinki. Prosze pomóżcie szukać.. Z domkiem stałym niestety sie skomplikowało.. może przyjąć Tinke dopiero na wiosne.[/quote] [I]O kurna... I co z Tinka? Gdzie się podzieje...? :placz:[/I] -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[I]Dzisiaj Tinka również na spacerku była i widać,że z każdym dniem się czuje lepiej.[/I] -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
Klaudus__ replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[I]O kurcze! Dt pilnie potrzebny! Biedna psinka... Jak dobrze,że Ty na Niego trafiłaś... Aż strach pomyśleć,że ktoś by mógł oddać Frania temu menelowi...[/I] -
A tak wogóle to Nasz milusiński dzisiaj w bardzo w dobrej formie :razz: Wstał o 10:45 i poszedł na polko gonić moją Mamę która przed wyjazdem na zakupy jeszcze robiła obchód po ogródku :eviltong: A,że mocno dzisiaj mrozi to Miki dostał późne śniadanko i musiał podjąć decyzję czy idzie jeszcze pohasać :evil_lol: czy zostaje w garażu,gdzie naturalnie też może spacerować tyle,że w ciepełku :cool3: Jasne i oczywiste jest,że w gre wchodziła tylko i wyłącznie opcja nr.2 [spacerek po cieplutkim garażu :evil_lol:] Dzisiaj spróbuję Mikiego troszkę poczesać... Ale jak będzie bardzo się denerwował to nie będę Go stresować...
-
[quote name='laci_2000']Jest 10 grudnia 2008 . Dopiero dziś przeczytałam o MIKIM. Proszę o krótką wiadomość o jego losie i czy udało się wyjść z długu z leczenie. Mogę wspomóc niewielką sumą. Takowych informacjii udzieli CI Bubu jak tylko tutaj zajrzy... Każdy grosz się przyda... Ponieważ Miki bierze tableteczki na serduszko i tabletki na stawy... Co sporo kosztuje...
-
[quote name='sleepingbyday']misiek nie pójdzie do przeciętnego domu, tego jestem pewna. pójdzie tylko do takiego, który będzie conajmniej taki, jak klaudusowy. a klaudus będzie mogła (o ile będzie mogła i chciała), pomóc innemu matuzalemowi.. no chya, że się zabujała i koniec.. Dokładnie... Jak będę wiedziała,że to doprawdy dobry dom [nie koniecznie ten z Poznania-jakikolwiek],który się o Mikiego stara to oddam.. :-( Wiecie jak to jest z tymi tymczasami... Troszczymy się [bardzie niż o swoje osobiste psiaki]... Chcemy wynagrodzić Im wszelkie zło jakie Je spotkało w życiu... Przyzwyczajamy się... Aż w końcu kochamy... Pielęgnujemy,żeby oddać komuś innemu kto pokocha tak bardzo jak My...
-
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:crazyeye:[I] To Diablica :mad: Żeby tylko czegoś nie napochali... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti:[/I] -
Jakieś pół godzinki temu miałam telefon od Bubu... Dzwoniła Pani zainteresowana Mikim..:roll: Bubu mówiła,że całkiem przyjemna ta Pani... Tylko trzeba bardzo bardzo konkretnie i od serducha sprawdzić dom... Bo Pani mieszka w Poznaniu... :roll: Potrzebna jest bardzo bardzo sumienna osóbka do skontrolowania domu... Znacie może kogoś z Poznania ... ?
-
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[I]Klaudia może spać :eviltong: I całkiem wyspana dzisiaj jest :lol: Tinka dzisiaj znów była na spacerku :razz: Ma się chyba z dnia na dzień lepiej...:loveu: Niech szybciukto zdrowieje,bo Jej kolega marznie w schronie. A domek nanich czeka :loveu::loveu::loveu:[/I] -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[I]Bubu śliczne fotki :loveu: A Tinka widać wyraźnie już znacznie pewniejsza... Ogon już 'nie podkulony'. Tylko te oczka jeszcze takie smutne... Ale to tylko kwestia czasu :razz:[/I] -
Ja poprostu zdaje sobie sprawę,że nie jestem najmądrzejsza na całym świecie i,że bardzo wiele mogę nauczyć się od Was... Każda rada mobilizuje do dalszego interesowania się tematem o którym nie wiem jeszcze wszystkiego. Odnośnie chorób stawów każdy przypadek może mieć ciut inne objawy... Miałam wyżła Bena kilka latek temu,który miał straszny problem ze stawami,a ja tak bardzo Go kochałam i chciałam Mu ulżyć,że pochłonęłam mnóstwo książek na ten temat, co wcale nie pomogło w poprwieniu Jego bytu na dłuższy okres czasu - zmał sparaliżowany w strasznych męczarniach... :bigcry: Ale przypadek Bena jest całkowicie inny,aniżeli przypadek mojego Pekińczyka Czarka,którego problem jest znów inny niż problem Mikiego :razz: I tak w kółko :eviltong: Gonia... Brakowało mi przez te kilka dni Twojego ogromnego optymizmu i serducha :loveu: Byłam jeszcze zerknąć do Mikego - smacznie śpi :loveu:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mogę się uśmiechnąć do Szarik, jak będzie miała czas to pewnie zrobi takie super plakaciki jak dla Dropsa i Frodo :loveu: :razz:[/quote] [I]Byłoby świetnie :loveu: Prosze dla mnie również kilka plakatów zarezerwować :razz:[/I]