-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Zerduszko nie opcji na inną postawę. To jest tak jak Iwonka pisała... Trzeba walczyć i cieszyć się dniem... Przecież nie koniecznie dla Niego każdy może być ostatni... Również dla każdego z Nas każdy dzień może być ostatni... A jak tu się załamać jak takie ślepia się w Ciebie wpatrują?? Jak zrezygnować z walki?? A przecież zawsze ta jedna diagnoza [OD IKUSIA] może być mylna :evil_lol: Przeca aparatura się też myli :evil_lol: Czy On wygląda na chorego?? I oby tak zostało...
-
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Matko! Ona jest słodka! Nic tylko :eating: Oooo i oddech odświeża :evil_lol:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Na moich nowe posłanka wrażenia nie robią. Raz tylko ewenementem były posłanka wiklinowe,ale to tylko na dwa dni. Ciekawe jak długo Twoje dziewczyny będą się nimi fascynowały :diabloti: Co do 2m 'patyczka' to baaardzo ambitnie :evil_lol: W wolnej wrzuć chociaż jedno zdjęcie dziewuch :modla: One tak ślicznie się prezentują z królikiem :evil_lol:[/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Jejku, to wychodzi, że ja się w ogóle na szczeniakach nie znam.. nawet Dziewczynom w Fundacji pokazywałam sunie i żadna nie widzi podobieństwa do boksia.. oprócz czarnej kufy..:oops: Ona ma jeszcze czas... jeszcze nie ma nawet 8tyg. maleństwo Kochane u Ciotki ma cudownie :)[/quote] [I]Mi to ten Jej pycholek zaraz czymś bullowatym podszedł :evil_lol: Zresztą zaraz mówiłam,że jakiś amstaff [czy cuś] miał tu jakiś udział. A wet znowu mówił,że boksiowata ciut :evil_lol:[/I] -
Wczoraj doszły wyniki... Nie mogę powiedzieć,że warto było czekać... Miki ma nowotwór złośliwy - czerniaka... Nie pisałam wczoraj, bo miałam trudny dzień... Ale przecież nie będę się doszukiwać sprawiedliwości w tym porypanym i niesprawiedliwym świecie... Jest czerniak i trudno! Niech sobie jest! Miki będzie żył tak długo jak długo zechce! Tyle zdrowych zwierząt ginie w męczarniach z ręki człowieka [np.] a Mikuś żyje i do 'cierpienia' nie dopuścimy...
-
[I]Magda jasne,że można Ikusia odwiedzić! :loveu: Tylko bardzo bym prosiła dać wcześniej znać ;) Żebym była w domu - to wypijemy dobrą kawkę ;) Ikuś się zapewne tak uśmiechnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/149/2923fedf05db152dmed.jpg[/IMG][/URL] Albo tak :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/153/10d04d24ae62f66fmed.jpg[/IMG][/URL][/I]
-
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']A jaka wygimnastykowana :evil_lol:[/quote] [I]Nooo baaa! I jeszcze tak! :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/152/5c7306e7e08d3cfbmed.jpg[/IMG][/URL][/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]I kilka zdjęć z wakacjii u Klaudii... :loveu: Ileż mnie można całować?? :-o Jak nie przestaniecie to każdego tak capnę! :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/147/006895d1dd55678fmed.jpg[/IMG][/URL] Co za minka :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/152/cf22a333a42e6490med.jpg[/IMG][/URL] Małe dzieci o tej porze śpią... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/147/e22b8cca41ddbe05med.jpg[/IMG][/URL] Zmęczona... :sleep2: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/151/ef1735fe85c35520med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/151/e8dc7bdc590c4ff7med.jpg[/IMG][/URL][/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Isiak nie wiem jakja czytałam wcześniej, ale święcie przekonana byłam,że koleżanka jechała do Urzędu Miasta! Ciekawe, który to żul! Bym zabrała Mu Mamusie naszej Kruszynki!![/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Ale pewnie to i tak nic nie znaczy, bo drań mógł przynieść pudło w to miejsce skądkolwiek.[/quote] [I]Przepraszam,że nie odpowiedziałam wcześniej - jakoś mi to umknęło... Podobno przy krzakach obok 'Chrobrego'...[/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Cukiereczek z Niej słodki :loveu: Nic tylko zjeść Skarbeczka :loveu: Fajnie,że się z tą Panią umówiłaś. Daj znać jak już będziesz wiedziała co i jak... Ucałuj i ukochaj mocno mocno maleńką Xenusie i daj znaj jak coś potrzebujecie...[/I] -
U nas od wczoraj burzowa masakra... Dopiero teraz udało mi się załączyć internet... Mikuś rano zjadł tableteczki, pospacerował i teraz śpi. Niedługo zapewne się obudzi. Mikuś calutką nockę spał spokojniutko. A biedna Sarusia tak strasznie się bała... Burza była straszliwa, a u mnie większość boi się burzy... Sara szalał, reszta piszczała - kot miauczał :flaming:I kogo tu ratować? :eviltong: Jedynie Mikuś leżał rozłożony w łóżeczku jak Lord i smolił całe wyładowania atomosferyczne :evil_lol: Łapeczki tylne bolą, ale Mikuś ładnie spaceruje. I jeszcze ta cięzka pogoda... Masakra...
-
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Tej to dobrze... Serduszko kochane :loveu: Iwonko podziękuj Minisii za takie poświęcenie - jakbym wiedziała,że rezygnuje dla Xenki z wakacji to bym Jej Wam nie dała... Dziewczyna zamiast byczyć się na obozie zajmuje się dzieckiem... Dzisiaj jechałam przez Pszczynę i tak się rozglądałam w miejscu gdzie Xenka została znaleziona... I strasznie się zmartwiłam... Nieopodal leżało takie maleństwo rozjechane... Może to tylko przypadek, ale serce mi stanęło... Został tylko ogonek... :bigcry: Chyba pojadę i pochodzę chwilkę po okolicy gdzie Ją znaleziono... :shake:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Do Lizulka zaglądam jak tylko wchodzę na dogo :loveu: Ostatnio na Twój post chciałam odpisać,ale 'brakło' mi neta :evil_lol: i post już nie wskoczył. A mianowicie! Kochana zarówno kocyk jak i podusia są od Lizaczka - nie wolno dawać i odbierać :nono: Ale jak co to z umową mogę podskoczyć :diabloti: Wycałuj obie czarnulki i zajca oczywiście :loveu:[/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Brakuje mi tego maluszka. Pomimo,że to tylko jedna nocka to jednak odpowiedzialność za taką kruszynkę bardzo przywiązuje... Ta która jest u mnie jest spokojna, rozpieszczona,a Xenka musi dopiero tego zaznać! Dlatego domek Iwonki jest nalepszym miejscem na 'dzieciństwo'. Ja mam teraz ciut mniej czasu i nie mogłabym Jej tak rozpieścić jak na to zasługuje. A tutaj razem! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/145/12196e622a043924med.jpg[/IMG][/URL][/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Ojojojjj moje kochane maleństwo :loveu: Przyznam się Wam szczerze,że jakbym Iwonki nie znała to bym Jej dzidziusia nie oddała :evil_lol: Ale wiem,że tam ma o wiele wiele lepiej niż u mnie. Dobrze Iwonko,że dałaś wcześniej znać,że maleństwo już u Was jest [na forum]. Bo ja dzisiaj nabyłam kolejnych wrogów na dogo. Otóż chciałbym wytłumaczyć zwyczajnie,że nie każdy ma czas siedzieć przed komputerem 24h na dobe... Zresztą każdy mądry człowiek zrozumie mam nadzieję... Jutro wrzucę kilka zdjęć jeszcze u mnie... Śpij spokojnie dzielny maluszku! Dziękuję Wam Iwonko za chwilowy tymczas![/I] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]W 'Zwierzakach' i u 'Hławiczki' wiedzą o małej. Zawsze jak ktokolwiek szuka [chce uśpić, albo oddać] psa to dają na mnie namiar.[/I] [I]Ale plakaciki porobię. Mała nie boi się psów. Starałam się w którejś z moich suczek 'wzbudzić' instynkt macierzyński, ale ma szans - a Ona to chętnie pędraczy to czworonożnych ciotek :evil_lol: Powiedziałbym,że bardziej boi się dużej otwartej przestrzeni - woli siedzieć schowana w koszyczku, gdzie jest ciemno i wygodnie. Nie zna też noszenia na rękach. Od wczoraj nad tym pracuję i już nie krzyczy w niebogłosy jak jest na rękach. A koleżankę to ja podziwiam :crazyeye: Ale w sumie nie każdy musi być taki wredny jak ja. Bo ja to bym zaraz zabrała i mamę i dziecko! A pijaka to bym tak nastraszyła,że psa już nigdy by nie nabył :angryy::angryy::angryy: [/I]