-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa'][B]Zdrapeczko[/B] [B]Klaudusku [/B]przyznaj sie, ile aktualnie masz na stanie...?;)[/QUOTE] [I]10 staruchów, 1 szczeniak który musi mieć na wczoraj tymczas [z mojego podpisu] i dwa koty :P[/I] -
[I]Nikt tu nie zagląda... :roll:[/I]
-
Ciotczki Max jest bezpieczny... Jednak to jedne z gorszych przypadków... [wielu wielu...] W miarę możliwości zerknijcie w wolnej chwili... http://www.dogomania.pl/threads/187695-DługoUchy-Reksio-nie-chce-jechać-do-schronu-w-Mysłowicach!!Pomocy http://www.dogomania.pl/threads/187656-Potrącona-malutka-suczka-Pain-tydzień-czekała-na-pomoc-! http://www.dogomania.pl/threads/187734-Dwu-miesięczny-głuchy-szczeniak-wyrzucony-z-reklamówki-jak-papierek...-POMOCY! :(:(:(:(
-
Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]O matko... Banerki tak piękne,że faktycznie trzeba co kilka dni zmieniać,żeby inne się nie marnowały! BOSKIE! :Rose:[/I] -
[quote name='Erica']Banerek - jak coś zmieni to dajcie znac [IMG]http://i768.photobucket.com/albums/xx330/boxbooksapril10/Dogo/szczenie.png[/IMG] [IMG ]http://i768.photobucket.com/albums/xx330/boxbooksapril10/Dogo/szczenie.png[/ IMG].[/QUOTE] [I]Bardzo dziękuję za banerek! :modla: Tylko mam taką prośbę - dopisałabyś,że Ona głucha...? Może zwróci uwagę... :([/I]
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Na tego lekarza mozna złożyć skargę do okręgowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Wpradzie niewiele mu zrobią, ale zawsze to obciach dla lekarza stanąć przed sadem kolegów (mój mąż jest takim rzecznikiem i rozpatruje podobne sprawy, niektóre takie niedopatrzenia, ze wierzyć sie nie chce!)[/QUOTE] [I]No można można... Ale to tylko zaszkodzę psiakom.. Teraz je mogę ratować, jak podskoczę to wylecę na zbity pysk... Nikogo poza mną tam nie wpuszczają [odnośnie pomocy...] Boże maleńka tyle wytrzymałaś - walcz dalej... Byłam dzisiaj u tego weta - niestety cały dzień niedostępny... Wydaje mi się,że nie chciał do mnie wyjść... Pewnie Go poinformowali,że Ją zabrałam, a On mnie trochę zna...[/I] -
[I]Kochani... Mała jest głucha jak pień... Jutro jadę z Nią do weta. Jednak nie wiem czy tu u mnie cokolwiek się dowiem. Jak nie pojadę gdzieś indziej... Bardzo proszę o wsparcie - sama nie dam rady - popłynę... Potrzebne jest wszystko... Ja nie wyrabiam... Dodam,że Ona jest BOSKA... Ciekawe czy to nie jakiś uraz po upadku? Albo z tego siedzenia na słońcu w reklamówce...? To jest dziecko... Cholera... :([/I]
-
[I]U mnie nie może zostać - wychowałabym, wychuchała i wycałowała.[/I] [I]Ale naprawdę mam teraz sajgon. Ogółem 10 psów i 2 koty z czego moja Sara - krytyczne serce...[/I] [I]Kuba - chyba jakaś padaczka... [obserwuję cały czas...][/I] [I]Fifi - wypadły oczy i trzeba się Nią całą dobę opiekować - krople, maści , przemywania - padam na pysk![/I] [I]A Fifi strasznie się denerwuje jak mała popiskuje...[/I] [I]________________________[/I] [I]Jeszcze dostałam teraz telefon,że znaleziono około 3-4 tygodniowe szczeniaczki i zawieziono do Zieleni... Do kojca?!!!!!!!!!!!! Kur!@#$%^[/I]
-
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Imię: [COLOR=deepskyblue]Mija[/COLOR] Płeć: [COLOR=deepskyblue]suczka[/COLOR] Wiek: [COLOR=deepskyblue]około 2 miesiące[/COLOR] Miejsce pobytu: [COLOR=deepskyblue]Pszczyna[/COLOR] Województwo: [COLOR=deepskyblue]śląskie[/COLOR] Szczepienia:[COLOR=deepskyblue]odrobaczana [/COLOR] Historia: [COLOR=deepskyblue]Wyrzucona z reklamówki pod sklepem przez romuńskie dzieci, wymęczona, wygrzana na słońcu. Dokładnie wszystko opisane na pierwszej stronie wątku.[/COLOR] Rozmiar: [COLOR=deepskyblue]teraz maleńka,aczkolwiek masywnie zbudowana - napewno bardzo mini to Ona nie będzie...[/COLOR] Charakter: [COLOR=deepskyblue]z tego co zaobserwowałam to grzeczna i cierpliwa. Nie boi się ludzi, chętnie się przytula i nosi.[/COLOR] Kontakt:[COLOR=deepskyblue]Mój tel[/COLOR]: [COLOR=deepskyblue]785 549 189 mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=deepskyblue][email protected][/COLOR][/EMAIL] Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=187734[/URL][/COLOR][/FONT][/B]
-
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Jedzie,jedzie to taki żart z mamy strony był;)[/QUOTE] [I]Wiem wiem :Cool!:[/I] -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:o:o:o:O [I]Czyli Megi nie jedzie z Tobą? :P Żeby mama się nie zakochała?:P[/I] -
[quote name='Avilia']Klaudia Ty to masz tempo w wynajdywaniu tych psiaków...[/QUOTE] [I]Ani mi nie mów - nie nadążam w zakładaniu wątków - o ogłoszeniach nie wspomnę... Dzisiejszy nabytek -POMOCY ! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187734-Dwu-miesięczny-szczeniak-wyrzucony-z-reklamówki-jak-papierek...-POMOCY[/URL]! Zresztą to kropla w morzu tych nieszczęśników...[/I]
-
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta]Wyskoczyłam dzisiaj na moment do sklepu.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Widziałam jak zawsze spacerujące Romuńskie dzieci.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Znam Ich nawet po twarzach z widzenia - wszędzie ich pełno...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dziewczynka około 14 lat - chłopaczek około 6...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Chodzili między autami z reklamówką.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]W pewnym momencie stanęli, przechylili reklamówkę - na pychol wypadł maleńki szczeniaczek - pobiegłam natychmiast![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Podniosłam psie dzieciątko - wyglądała cało.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Mówili,że sprzedają mi Ją jak chcę - :o O Wy! :-x[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Zabrałam psa - nie wiem czy jakiegoś udaru słoneczego nie ma - [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]gorąca - dysząca, na brzuszku jakieś rozległe czerwone plamy.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Jest teraz u mnie - ale nie może tu zostać![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]BŁAGAM o pomoc.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Zabiorę Ją do weta za chwilę pojedziemy,ale potrzebne są pieniążki - bo u mnie teraz kiepsko...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Zobaczcie...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/363/e81eeb5e45032e7fmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Wszędzie Go pełno...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Cały czas Mu się myli - uważa,że jest psem :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/363/d83d92c54c654388med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/363/d10beffeebd847ddmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Cioteczki! Uśmiecham się :)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/363/27bbed6855d6b85cmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]A oto banerek dla małej ;)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][IMG]http://i768.photobucket.com/albums/xx330/boxbooksapril10/Dogo/szczenie.png[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
-
[quote name='Erica']Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186781-Toffi%C5%9B-bez-uszka-szuka-pomocy-w-og%C5%82oszeniach-i-DT%21-Pszczyna./page4"][IMG]http://i768.photobucket.com/albums/xx330/boxbooksapril10/Dogo/Toffi.png[/IMG][/URL] [IMG ]http://i768.photobucket.com/albums/xx330/boxbooksapril10/Dogo/Toffi.png[/ IMG][/QUOTE] [I]Piękny!! Dziękuję!! Tylko ogarnę szczeniaka :P I napiszę jak się przeistoczył chłopak w dziewczynkę :P[/I]
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[I]Beatka dzisiaj poda konto Ich Stoważyszenia. Tam będą zbierane pieniążki, ponieważ koszta leczenia nie będą małe, konieczne będzie zrobienie aukcji cegiełkowej. Ja jako prywatna osoba nie mogę. ______ Ciekawe jak Ty tam się maleńka trzymasz...[/I] -
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Cholercik,gdybys tam sie nie zjawila,to sunia by umierala na raty..Chcesz tak to zostawic? Co to jest za weterynarz,ktory tak robi...???[/QUOTE] [I]Ja sobie to załatwię. Ale niestety nic tam zmienić się nie da. Całe lata jest tam tak samo - i ten sam wet. I wiem,że Jej przypadek to w porównianiu z innymi wcale nie jest straszny - były gorsze... Tylko mnie tam jeszcze nie było. Mam je zostawić same dla siebie? Jak dr. się dowie,że węszę i kombinuję już tam nie wejdę! Jakby wiedzieli co tu piszę to koniec! Dlatego bardzo proszę o nie wykorzystywanie tego... Maleńka WALCZ![/I] -
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=olive]To raczej młoda sunia, trafiła tam z jakiejś łapanki - podobno długo się pałętała.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#808000]Zakładam taki bardzo szybki wątek, o nie mam czasu teraz się rozpisywać, a szukam do Niej na JUŻ tymczasu - tam gdzie jest nie jest bezpieczna! Może zniknąć w każdej chwili.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808000]Oto Ona:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808000][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808000][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/362/b9a5b63b08d51f36med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808000]Na wszelkie pytania odpowiem - telefonicznie.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808000]Na necie będę dopiero wieczorem.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#808000]Mój tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=royalblue]Zobaczyłam... I się zakochałam...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Reksio ochrzcił Go Michał. I niech tak zostanie, przecież jakieś imię musi chłopak mieć.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Jakbym nie miała tylu psów w domu - to ten napewno by już był u mnie :loveu: [/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Ma może 2 lata - może mniej.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Ciężko jest się cokolwiek dowiedzieć o tych zwierzętach.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Jednak Reksio rozkochuje w sobie ludzi swoim urokiem.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Wszędzie Go pełno. Gdziekolwiek poszłam - stał przy kracie niedaleko mnie i obserwował, żebrając o uwagę.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]I z moich obserwacji to chyba jest tam jakimś dyrektorem :evil_lol: Każdego tam pod siebie podporządkowuje :diabloti:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Ale jest na wybiegu i nie jest agresywny w stosunku do innych psów.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Do ludzi bardzo bardzo łagodny - do tulenia i całowania.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Na koty sprawdzany nie był.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Bardzo proszę o wszelką pomoc...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Sama nie dam rady.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Zobaczcie czy nie idzie się w Nim zakochać od pierwszego wejrzenia...?[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/362/c4ed625f98d58fb3med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/362/10a092cc4fae5421med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/362/2ce7a33810d501fdmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/362/e7c4c55e0dfead34med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Kontakt do mnie:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]tel: 785 549 189 [/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Banerek: [IMG]http://i768.photobucket.com/albums/xx330/boxbooksapril10/Dogo/reksio1copy.png[/IMG] [/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#000000][IMG ]http://i768.photobucket.com/albums/xx330/boxbooksapril10/Dogo/reksio1copy.png[/ IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
-
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]I ja czekam... :???:[/I]