O dziękuje za wyczerpujące wypowiedzi :cool3: Ja wybrałam koc/poduszke grzejącą, a poród, albo odbędz się u nas w mieszkaniu, bądź w domu. :) Jeszcze dokładnie nie wiem jak wyssać te wody i jak posłużyć się nożyczkami itp. nawet jak się już wszystkiego naucze to pewnie panika mnie ogarnie, albo nagły przypływ radości i nie będe wiedziała co zrobić xD