-
Posts
488 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kataryna18
-
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z weterynarze i mięso z kurczaka z ryżem jest najlepsze. za lekarstwa dałam 40 zł(dokładnie 39,90) w sklepie kupiłam jej dwa łódka ,wątróbkę i żołądki.teraz to wszystko ugotuje i po porcjuje i za mrożę. Będę jej podawać razem z karmą żeby powoli się przekonywała do karmy. oczko jej juz zakropliłam i od razu ropa zeszła. leki na oko(poprawiam nazwę) orneregel(zel do oczu) ,Tobrex(krople do oczu). Abi ładnie jeździ w samochodzie i daje się głaskać wszystkim ludziom(np.weterynarzowi). jutro jadę z Abi do weta po szkole (czyli będę u niego coś ok 188). Jadę z nią autobusem bo Marcin wróci dopiero z pracy o 20 ,a wet jest czynny do 18.jak zdam prawko w grudniu to będę sama już zmotoryzowana -
masz racje,dziś będę u weta to dowiem sie czy znów mnie dzwonili/byli
-
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Tobrese ZgNo i Grree ZgNo (mogłam jakąś literkę poknocić bo ledwo się doczytuje do tego lekarskiego pisma z recepty,dzis przed wizytą wjedziemy z nią do apteki i kupie to najwyżej poprawie z opakowania). i pierwsza nazwa to krople i po 10 minutach drugi lek ,czyli żel.to są lekarstwa na oczko jest w sumie już 9 a o 10:30 jedziemy z nią do weta wiec wszystko popoprawiam. karma to: [URL]http://www.grandecane.pl/product_info.php?manufacturers_id=18&products_id=699&osCsid=a3dc2191a6db67aa929b4831fa5c5d66[/URL] Abi powoli podjada karmę,ale powoli. jak poszłam z nią za potrzebą to tylko siusiu zarazie robiła. Potem będziemy jej inhalacje robić bo już rozmawiałam o tym z weterynarzem Dzisiaj wet wpuszcza nas 30 minut przed otwarciem więc można powiedzieć ze Abi jest Vipem;) Dziewczynka zarazie jest spokojna,ale jest mocno osłabiona wiec nie można się tym sugerować,dopiero jak będzie sie dobrze czuć można sprawiedliwie ocenić jej charakterek.Ale jest pieszczochem:) bo jak jestem u niej to buzie potyka żeby ją głaskać.Szkoda mi niuni ,jest taka śliczna :) -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
karmę dobrał nam specjalnie składem dla jej stanu zdrowia. jak mój piesek miał zapalenie płuc to musiałam mu podawać gotowane mięso z kurczaka z ryżem.i właśnie nie wiem czy nie będzie w tym przypadku tak samo.Ale zrobię jutro tak jak mówisz kupie jej jakieś puszki i będę jej mieszać. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
wysłałam ci pw. jeśli chodzi o karme to dziewczynka narazie nie chce jeśc karmy.widocznie jej się obrzydła lub nie lubi jak mój owczarek:roll:podawałam jej karme którą kupiłyśmy i karme moich psów i nie chciała nic jeśc.Martik poradziła mi zebym jej cos domowego uszykowała.I dałam jej mięso z kurczaka z makaronem.W sekunde zjadła i wylizała miske:cool3:jutro musze jej zakupic jakis zapas mięsa,ryż juz mam bo martik przywiozła.Martik stwierdziła ze moze się przejadła karma w schronisku i narazie nie chce. -
no włąsnie mi się wydaje ze ona warkneła i oni panikują.Bo kurde u tego psa nwet warkniecie to dla mnie cos nie wiarygodnego.Diana była u mnie tyle czasu i dała bym sobie głowe ucią ze to najłagodniejszy pies na swiecie ,a tu takie coś. Marcin mnie pociesza ze ma przeczucie ze będzie dobrze,oby miał racje;) ja mam teraz zakręcenia z chorą Abi i zdołowała mnie wieśc o Dianie.Jutro będe z Abi u weta to spytam się czy cos nowego wiadomo.Normalnie byłam taka szczesliwa ze jej taki cudowny domek znalezlismy a tu taki klops:/ Oby ten stres minoł i sunaia sie uspokoiła
-
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
tak ,moze;) -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
41cm ma ciasno -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
41 cm ,ale musi miec luzniejszą bo to 41 cm jest tak na styk;) -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
mozesz jej kupic i podam ci adres to wyslesz ,bo niby ma obroze i smycz ale to jest Martik.wiec tzeba będzię jej oddac. byłam przedchwilą z Abi na siusiu.spi cały czas.juz się nie trzęsie.Ale spi cały czas.Dziewczyna musi wypocznąc.Ja nic nie mówie na schroniska.Tylko wet określił ze ten let co jej podawali to nic jej nie dawał=nie potrzebnie jej go dawali.Ale juz olac to ,wazne ze sunia juz jest pod dobrą opieką.ma dobrą karme,cieplutko i spokuj. -
odkopuje . dzisiaj byłam u weta z Abi która jest u mnie na tymczasie.I się okazało ze Diana warczy na tych nowych włascicieli .i ze niby sie zuciła dwa razy na psa czy cos. Ja jestem w szoku ,bo to była oaza spokoju i wierzyc mi się nie chce.a z drugiej strony po co ci panstwo mieli by kłamac.Wet ich narazie przekonuje zeby ją trzymali i ze to minie tylkoze na początku ona tak waruje. nie wiem jak to będzie ,boje się ze Diana wróci do mnie na tymczas.A ja nie będe mogła pomuc tej suni co miała do mnie przyjecha . same problemu,jestem wsiekła:angryy:
-
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
z okiem hmm .pytałysmy sie czy operacyjnie będzie oko leczone.To wet odpowiedział ze operacja nic w tej sprawie nie pomorze.Jedynie lekami.On mówił nam co i jak i ja zapomniałam jak fachowo sie to nazywa:oops: przepraszam ale tyle informacji było i do tego sie spiesyzłysmy ,a ja się dowiedziałam ze pies co był u mnie na tymczasie warczy na włąscicieli nowych ,i jak będzie tak dalej to go oddadzą:-(wiec wybacz ale jutro sie psytam jeszcze raz weta i zapisz sobie zebym nie zapomniała znów;) Abi spi na legowisku a dokładnie to połozyłam na dywanik kołdre złozoną w kostke bo nei miałam typowego legowika dla psa,i przykryłam ją kocem bo się trzęsła.Mam w domu ciepło ale widac Abi musi się dogrzac bo wymarzła w schronisku ja miałam meic drugiego psa na tymczaise po 5 listopada.i teraz nie wiem co robic.Bo nie wiadomo czy ci państwo nie oddadzą Diany.a jeśli oddadzą to mi. no i bedzie klops bo mam jeszcze jedno miejsce .wet ich przekonuje ze będzie ok tylko ona teraz tak wariuje.ale boje sie ze moga bym nie cierpliwi a oni naprawe byli cudnym domkiem jaki znalazłam.i mam nadzieje ze będzie ok i będę mogła wziąśc na tymczas tą sunie z warszawy.same problemy:angryy: na koniec leczenia zapłacimy i wtedy faktura.tylko za karme dzis 25żł zapłaciłyśmy.Ja postaram się w poniedziałek karme załatwic ,bo dla poprzedniego psa co był u mnie na tymczasie to dostałam 20 kg.Ale to w poniedziałek bo będzie ta pani wet co mi wtedy dała karme. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny ode mnie własnie pojechały. a wiec wet przebadał dokłądnie naszą sunie.okazało sie ze lek który jej podawali w schronisku był nie dobru i tani. jesli chodzi o diagnoze to z oczkiem jest bardzo zle.ona na oczko praktycznie nie widzi.będzie miała podawane leki i moze sie poprawi.napewno będziemy walczyc o sunie. jeśli chodzi o ukłąd oddechowy.(przepraszam jak cos pomyle ale fachowo zapomniałam co i jak,najwyzej martik uzupełni) dziewczyna ma zainfekowane drogi oddechowe.w tej chwili poszło jej juz na skrzela i płóca. przez 5 dni będę z nią jezdziła na zastrzyki ,oprucz tego będzie dostawac krople do oczu i zel do oczu. kupiłysmy jej karme ,narazie 3 kg wrazie jak by jej nie polubiła. jutro na godzine 10:30 jedziemy z dziewczynką na zastrzyk. niestety martik nie odczytała wiadomosci i fotek nie mamy,ale ja postaram sie od kogos porzyczyc,chodz mam nadzieje ze moja cyfrówka sie jeszcze znajdzie jesli chodzi o samą Abi to cudowny pies.Jaśli bym mogła to tego słodziaka od razu bym wzieła;) wazna informacja:Abi lubi inne psy,na poczekalni u weta z budgogiem francuskim się normalnie bawiła. Jest łagodna do innych psów ale jak jakis nie jest w stosunku do niej to Abi umie się bronic -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
własnei dzwoniła martik do mnie sunia juzjest w drodze do Konina.jest bardzo słaba,trzesie sie ,kuleje.Martik stwierdziła ze da sobie chyba spokuj z postojami bo boi się ze sunia się zasnie i sie nie obudzi.Wiec sytuacja jest nieciakawa.za ok 2 godziny będziemy u weta z sunią wiec powinno byc lepiej.trzymajcie kciuki za naszą babuleczke -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
ok a ja bym prosiła kogos zdolnego o zrobienia banerka aktualnego.I martik jak mozesz wez cyfrówke bo ja zgubiłam gdzies w domu:oops: to nie jest w sumie smieszne bo kurde gdzies ją połozyłam jak Dianie robiłam foty i cały domek przeszukałam i nic,nie ma.A to była nowa ,kupiona przed wyjazdem mojej mamy,wiec jestem złą bo kurde mam nadzieje ze się znajdzie i nie będę musiała odkupywa przed przyjazdem mamy:oops: -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
martik bo jestes gaduła:eviltong:normalnie wziełam sobie konto załadowałam za 10 zł i po jednym teledonie do ciebie konto mi zblokowali:cool3: jeszcze jedno.mam propozycje zeby odrazu u weta karme kupic suni.Jesli będzie moja pani doktor to doradziła by jaka karma najlepiej dla pieska w jej stanie.w ten sposób psinka moze szybciej do zdrowia wrócic.wiem to po ostatnim psie co miałam na tymczasie i go leczyłam z własnym pieniędzy.chociasz małą paczke zeby kupic jutro. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
hmmm mysle ze tak.zadzwonie najwyzej odrazu jak wyjde z więzienia(będe na widzeniu) i powiem ci czy zdąze.Bo oni tak często sie mulą i zanim człowieka wpuszczą lub wypuszczą sporo mija. najwyzej daruje sobie kupno kurtki zimowej(bo miałam jeszcze szybko wstąpic do Kalisza do BG) i będę szybciutko wracac do Konina .Jak by co jestesmy cały czas pod telefonem. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
ok;) zrobie ci taką kawe po której napewno nie zasniesz hehe :kaffee_2: szkoda ze prowadzisz:drinka: ;) -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
martik dzwon dzwon.bo jeszcze musze ci wytłumaczyc gdzie sie w koncu spotykamy .ja wezme zaraz mape w necie sprawdze i dowiem sie w jakim miejscu było by ci jak najlpeiej.ja jutro o 6 rano wyruszam do Ostrowa Wlkp. na widzenie i będę szybciutko spowrotem,ok 13 powinnam byc juz w domciu. do weta dzwoniłam ,przyjmują do 15.z rana jeszcze do nich zadzwonie i pogadam z moją panią doktor zeby wiedziała juz co i jak(dzisiaj jak dzwoniłam przyjmował jej ojciec). uszykowałam juz legowisko i dwie miski. po wizycie u weta mam nadzieje ze kawke wypijemy jeszcze ;) -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
biedna Abi:-( oby do jutra jakos wytrzymała a jutro u weta dostanie jakies antybiotyki itp to sie wzmocni -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tekilka20']I jezeli mozecie to dajcie znac gdzie Abi wkoncu jedzie zebym sobie nie robila zadnych planow na niedziele w razie czego. Rozumiem ze trzeba ja odrazu do weta? To jak ja odbiore w niedziele to zawsze na stefczyka moge do kliniki narpierw podjechac, a pozniej do tymczasu[/quote] ja ci wczesniej odpisałam a ty znów zadajesz to samo pytanie.Abi jedzie do mnie do Konina,i to jutro.o godzinie 15 będziemy z Abi u lekarza.Odrazu napisze co z dziewczyną będzie(jakie leczenie i diagnoza) -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kataryna18']właśnie rozmawiałam przez telefon z Martik.Dziewczyny rozwarzyły wszystkie za i przeciw.I jednak sunia jedzie do Mnie .Miała jechac w niedziele do mnie z Abi .Ale ja wolała bym w sobote bo od razu bysmy z nią do wtea posżły.i wstępnie sunia ma byc jutro u mnie ,i z Martik pojedziemy do mojego weta .Ona będzie u mnie ok 14-15.Jeszcze wieczorem do mnie zadzwoni zeby ustalic juz wszytsko na 100%.[/quote] czytaj dokładnie;) -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
jutro bedzie zabrAnA .martik i inne dziewczyny podobnierz załatwiły ze ją napewno nikt nie uspi i na całe schronisko jest ogłoszone ze ją bierzemy. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
właśnie rozmawiałam przez telefon z Martik.Dziewczyny rozwarzyły wszystkie za i przeciw.I jednak sunia jedzie do Mnie .Miała jechac w niedziele do mnie z Abi .Ale ja wolała bym w sobote bo od razu bysmy z nią do wtea posżły.i wstępnie sunia ma byc jutro u mnie ,i z Martik pojedziemy do mojego weta .Ona będzie u mnie ok 14-15.Jeszcze wieczorem do mnie zadzwoni zeby ustalic juz wszytsko na 100%. -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
kataryna18 replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
podnosze.Czekam dziewczyny na odpowiedz gdzie w koncu piekna jedzie