[quote name='BoUnTy']Wiesz - Tina ważëy 7 kg., ja tyle płacilam za potężnego owczarka...
Najlepszy dla niej byłby domowy, nawet płatny DT.[/QUOTE]
Tak tylko chętnych brak na dt ,ja tylko mogła zapytać o hotelik ale może uda się coś tańszego znaleźć .
Wszyscy zapsieni i zakoceni a dom z gumy być nie chce :roll: