-
Posts
4034 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margo05
-
Krecik wygrał walkę o życie iiiiii........MA RODZINę !!! :)
Margo05 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Goi się jak na psie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak mówił mojej mamie lekarz, gdy byłam po kolejnej operacji stawu biodrowego :) Widać coś w tym jest, skoro Krecikowi tak dobrze idzie :loveu: -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
Margo05 replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Pokazuj się i ćwicz :) -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
Margo05 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neigh obrabia zdjęcia Tygrysia :evil_lol: -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Zoniu, nie przyjmuję innej opcji :shake: Ale i tak nie mogę pozbyć się niepokoju... Kolejny raz biedak w szpitalu i wciąż nie wyleczony :-( -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
Margo05 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Jessuuu to chyba jakiś czarny tydzień :placz: Gdzie nie zajrzę tam nowe bidaki są :placz::placz::placz: -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Trzeba być dobrej myśli. I mieć nadzieję, że się uda Czarnuszka wyleczyć, cokolwiek to jest :-( -
W chwili obecnej utworzony jest System Interpretacji Podatkowej. Interpretacją zajmują się 4 ośrodki w Polsce, a nie jak dotychczas US każdy sobie. Aby uzyskać odpowiedź trzeba złożyć wniosek i wpłacić 75 zł. Wtedy otrzyma się interpretację. W kwestii sprzedaży to można troszkę poczytać tu [URL]http://ehandel.pit.pl/kiedy_mozna_prywatnie_kiedy_handel_w_sieci_moze_byc_uznany_jako_nie_dz_943.php[/URL] [URL]http://ehandel.pit.pl/[/URL]
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Nie uśpią, tego możecie być pewni! Czarnuszek żyje, widziałam go i poza tą nieszczęsną szczęką nic mu nie dolega. Rozmawiałam dziś z lekarzem. Pies jest leczony na stan zapalny (to uznano za przyczynę szczękościsku) - problem w tym, że jak na razie brak poprawy :roll: A zasady na Paluchu są takie, że do adopcji wydawane są tylko zwierzęta zdrowe. Póki trwa leczenie, pies jest nie do adopcji.[/QUOTE] Morisowa, przeogromne dziękuję za wiadomości :loveu::loveu::loveu: Chociaż martwi mnie ten stan zapalny :-( Dlaczego to się tak długo utrzymuje? Nie wiem jak można mu pomóc :shake: [quote name='mysza 1']Wiara czyni cuda, jak już bedzie zbiórka, dokładam się do DT lub weta, co tam będzie potrzebne.[/QUOTE] Mysza, pięknie dziękuję :loveu: Z pewnością nie zapomnę :evil_lol:;) -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ale próbowałaś go zabrać, jak pojawił sie potencjalny dom i się nie zgodzili, dobrze rozumiem? Pytam, bo ja kiedys miałam do czynienia z Paluchem, dzwoniłam, wszystkich informacji mi przez tel udzielali. Ale chyba go nie uśpią, ja mam traumę, ze oni zamiast leczyć, uśpią, bo najprościej i najtaniej.:placz:[/QUOTE] Niestety, potencjalnego domu jeszcze nie ma :shake: Ale pytałam czy pies może isć do adopcji. Odpowiedziano mi, że leczonego nie wydadzą. Dopiero jak wyzdrowieje. A On nie zdrowieje, skoro wciąż siedzi w tym szpitalu :roll: Mysza, ja nawet nie przyjmuję do wiadomości, że mogą nie leczyć, tylko ... Ja wierzę, że będzie dobrze i w końcu uda nam się Go wyrwać... -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Mysza nie mam pojęcia :roll: Nigdy dotąd nie miałam do czynienia ze schroniskiem. Nie wiem jakie zasady tam panują i dlaczego nie można uzyskać konkretnych informacji :shake: Już nie wiem czego próbować :-( -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
Margo05 replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruzia buziaczki :loveu: I dla całej Rodzinki też :loveu: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Margo05 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Dzieki, już sie nie przejmuję i robie swoje. Jestem ostatnią osobą do kłótni. z Boryska będzie super przytulak i bardzo jestem ciekawa, jak go przyjmie stado, czyli Maciuś (raczej starszy kostyczny kot) i Kim, koteczka której bardzo brakuje kociego towarzystwa i z braku laku ociera sie o psie łapki i pyszczydła. Tweety, czekam na ksiażeczkę koteczka, bo ciekawa jestem czym był leczony i w jakiej formie (iniekcje domiesniowe czy podskórne, czy leki podawane per os). Adres podałam w dniu przejęcia Boryska, ale mogę powtorzyć :p[/QUOTE] Jeszcze się okaże, że Kim i Borysek będą nierozłączną, wciąż przytuloną parą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Kongusiowa Rodzinka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/c6401649a6d4836e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/71a8a5486cdbb975.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/87f804e26e8cd98c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/5e91922ad6923e4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/2e6cd0643ea066c2.jpg[/IMG][/URL]