Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. Goi się jak na psie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak mówił mojej mamie lekarz, gdy byłam po kolejnej operacji stawu biodrowego :) Widać coś w tym jest, skoro Krecikowi tak dobrze idzie :loveu:
  2. A jak z resztą piesków? Jeśli pisałyście a coś mi umknęło, to przepraszam :oops:
  3. Neigh obrabia zdjęcia Tygrysia :evil_lol:
  4. Zoniu, nie przyjmuję innej opcji :shake: Ale i tak nie mogę pozbyć się niepokoju... Kolejny raz biedak w szpitalu i wciąż nie wyleczony :-(
  5. Jessuuu to chyba jakiś czarny tydzień :placz: Gdzie nie zajrzę tam nowe bidaki są :placz::placz::placz:
  6. Tylko się powiesić... Jakiś koszmar... Tweety, trzymaj się :)
  7. Powiedzcie, że to tylko zły sen. Że ja sbie śpię i tylko mi się śni, zę widzę te zdjęcia i czytam ten tekst. To przecież niemożliwe :placz::placz::placz: Moja imienniczka, Margo... To jakiś koszmar...
  8. Ja wierzę, że do zimy to Baruś bedzie miał już swoją chałupkę :loveu:
  9. Weroniko, a dałoby się jakieś zdjęcia tego odgrodzenia zrobić?
  10. już o tym pisalam, w granicach 40-45 zł. za sztukę, w zależności od rodzaju
  11. Trzeba być dobrej myśli. I mieć nadzieję, że się uda Czarnuszka wyleczyć, cokolwiek to jest :-(
  12. W chwili obecnej utworzony jest System Interpretacji Podatkowej. Interpretacją zajmują się 4 ośrodki w Polsce, a nie jak dotychczas US każdy sobie. Aby uzyskać odpowiedź trzeba złożyć wniosek i wpłacić 75 zł. Wtedy otrzyma się interpretację. W kwestii sprzedaży to można troszkę poczytać tu [URL]http://ehandel.pit.pl/kiedy_mozna_prywatnie_kiedy_handel_w_sieci_moze_byc_uznany_jako_nie_dz_943.php[/URL] [URL]http://ehandel.pit.pl/[/URL]
  13. Zagląda cały czas Beatko, ale tak jak powiedziała Amiga, co można napisać? Nic mądrego nie jestem w stanie :shake:
  14. [quote name='morisowa']Nie uśpią, tego możecie być pewni! Czarnuszek żyje, widziałam go i poza tą nieszczęsną szczęką nic mu nie dolega. Rozmawiałam dziś z lekarzem. Pies jest leczony na stan zapalny (to uznano za przyczynę szczękościsku) - problem w tym, że jak na razie brak poprawy :roll: A zasady na Paluchu są takie, że do adopcji wydawane są tylko zwierzęta zdrowe. Póki trwa leczenie, pies jest nie do adopcji.[/QUOTE] Morisowa, przeogromne dziękuję za wiadomości :loveu::loveu::loveu: Chociaż martwi mnie ten stan zapalny :-( Dlaczego to się tak długo utrzymuje? Nie wiem jak można mu pomóc :shake: [quote name='mysza 1']Wiara czyni cuda, jak już bedzie zbiórka, dokładam się do DT lub weta, co tam będzie potrzebne.[/QUOTE] Mysza, pięknie dziękuję :loveu: Z pewnością nie zapomnę :evil_lol:;)
  15. [quote name='mysza 1']Ale próbowałaś go zabrać, jak pojawił sie potencjalny dom i się nie zgodzili, dobrze rozumiem? Pytam, bo ja kiedys miałam do czynienia z Paluchem, dzwoniłam, wszystkich informacji mi przez tel udzielali. Ale chyba go nie uśpią, ja mam traumę, ze oni zamiast leczyć, uśpią, bo najprościej i najtaniej.:placz:[/QUOTE] Niestety, potencjalnego domu jeszcze nie ma :shake: Ale pytałam czy pies może isć do adopcji. Odpowiedziano mi, że leczonego nie wydadzą. Dopiero jak wyzdrowieje. A On nie zdrowieje, skoro wciąż siedzi w tym szpitalu :roll: Mysza, ja nawet nie przyjmuję do wiadomości, że mogą nie leczyć, tylko ... Ja wierzę, że będzie dobrze i w końcu uda nam się Go wyrwać...
  16. Albo mnie oczy mylą, albo Baruś jest taki... zabiedzony? Taki... nie wiem jak to powiedzieć, taki dziwny :roll:
  17. Mysza nie mam pojęcia :roll: Nigdy dotąd nie miałam do czynienia ze schroniskiem. Nie wiem jakie zasady tam panują i dlaczego nie można uzyskać konkretnych informacji :shake: Już nie wiem czego próbować :-(
  18. Fruzia buziaczki :loveu: I dla całej Rodzinki też :loveu:
  19. Pomyślałam o takich drewnianych płotkach jakich pełno w marketach. Takie płotki lamelowe o wymiarach 180x180. Można już kupić po 40 zł. za sztukę, ale to będzie koszt rzędu 400-500 zł. :roll:
  20. [quote name='malagos']Dzieki, już sie nie przejmuję i robie swoje. Jestem ostatnią osobą do kłótni. z Boryska będzie super przytulak i bardzo jestem ciekawa, jak go przyjmie stado, czyli Maciuś (raczej starszy kostyczny kot) i Kim, koteczka której bardzo brakuje kociego towarzystwa i z braku laku ociera sie o psie łapki i pyszczydła. Tweety, czekam na ksiażeczkę koteczka, bo ciekawa jestem czym był leczony i w jakiej formie (iniekcje domiesniowe czy podskórne, czy leki podawane per os). Adres podałam w dniu przejęcia Boryska, ale mogę powtorzyć :p[/QUOTE] Jeszcze się okaże, że Kim i Borysek będą nierozłączną, wciąż przytuloną parą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Kongusiowa Rodzinka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/c6401649a6d4836e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/71a8a5486cdbb975.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/87f804e26e8cd98c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/5e91922ad6923e4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/2e6cd0643ea066c2.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...