Moge pomóc wstawić foty.
Sa dwie opcje pomocy
1. przosze wysłać do mnie i ja wstaiwe
2. prosze zalozyć konto na [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL]
tam ładujemy foty, zmniejszajac przy okazji
i generujemy kody ktore wklejamy tu na forum.
Prosze pisac jesli cos pozotaje niezrozumiale.