[quote name='carolinascotties']Kaja30 - witaj na dogo :):):)
Przypominam o wysylaniu maili :)
[I][B]wysyłamy maila do [/B][/I]
[I][B]urząd gminy w Kamieńcu Ząbkowickim pod adresy:[/B][/I]
[I][EMAIL="
[email protected]"][COLOR=#810081]
[email protected][/COLOR][/EMAIL] [/I]
[I]wójt gminy [/I]
[I][EMAIL="
[email protected]"][COLOR=#810081]
[email protected][/COLOR][/EMAIL] [/I]
[I][B][SIZE=3]TRESC MAILA -[/SIZE][/B] [/I]
[I][I]"Witam, [/I][/I]
[I][I]Poruszona do głębi bestialstwem i bezkarnością Pana Sobiecha, łącząc się z prośbą o interwencję ze wszystkimi, którym los tych biednych zwierząt nie jest obojętny, bardzo proszę Państwa o zbadanie sprawy i interwencję. [/I][/I]
[I][I]P.S. Szczegółowy mail w tej sprawie został do Państwa przesłany przez Annę Woźniak w dniu dzisiejszym[/I][/I]
[I]Z powazaniem,[/I]
[I][B]Imie , nazwisko, miejscowosc[/B][/I]
[I]......[/I][/quote]
WYSŁAŁAM!
Mylse ze ktoś niezle tuszuje sprawe ze nikt jeszcze sie tym nie zajął
Moze ktos zrobil taka notatke dla policji a oni uznali to za pewniak i siedza na d. i nic w tej sprawie nie robia - jak by cos mamja podlkadke!
ale my nie odpuscimy i ktos w koncu pomoze tym psa!