agatkia
Members-
Posts
2595 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agatkia
-
5-miesięczny głuchy dalmat! Już w nowym domu.
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Suuuper:loveu:. Nasza tymczasowiczka też miała jechać ale nie mamy transportu z Katowic do Wawy na jutro:shake:[/quote] Oj... :-( A nasz maluch już w drodze do Słubic :lol: -
[quote name='Dorothy']8 lat takiego zycia? Wyobrazacie to sobie? Ja mam taka sunie, wielkosci minisznaucera, ktora w taki sposob spedzila w Ostrodzie w schronie 7 lat. Nie wychodzila z budy, nazwano ja- Fata-Morgana. Psychicznie odciela sie od swiata i zyla w letargu. Na sile wywlekano ja na szczepienia i strzyzono na sedalinie. Zawsze gdy sa swieta mysle o tym, wyobrazam sobie 7 lat potwornego strachu, samotnosci, beznadziei, zimna, drzacego ciala w budzie obserwujacego mijajace kolejne zimy, wiosny, lata i jesienie, sniegi, deszcze i upaly... Za kazdym razem płacze. Fiona jest chyba jeszcze bardziej zastraszona niz Morgana, ale w oczach jest duzo nadziei, to nie sa oczy kompletnie złamanego psa. Ona jeszcze wróci do życia. [B]Tylko trzeba jej pomóc[/B]...[/quote] [B]Dorothy, tylko albo AŻ[/B]! widzisz jaka frekwencja na wątku?? Nia sie nikt nie interesuje, ja wiem, ze ona mogłaby dojśc do siebie, tylko co ja mam zrobić? mogę jej w najlepszym razie poświecic trochę czasu dwa razy w tygodniu (po 20 minut?) Co to jest dla takiego psa?Co z tego, ze ona robi małe postępy? ostatnio, jak wpadłam do schroniska po kilkudniowej przerwie znowu siedziała w budzie. Nawet jak jest na wybiegu zdarza jej się wejsc do starej opuszczonej budy, która tam pozostała. Lubi głaskanie, grzecznie stoi, gdy człowiek jest przy niej i ją dotyka, choć ona nie rozumie, co to wszystko znaczy. t dla niej tylko dodatkowy stres. W dodatku jest z dośc dominujacym samcem w boksie, a roszady w schronisku właściwie niemożliwe. Nie wiem już, co robić.
-
Jak wygląda strach? Strach to Monika- ma cudowny dom! Foty ost. str.
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Ilekroć patrzę na te zdjęcia, mam łzy w oczach. Patrzę na nie kilka razy dziennie, i za każdym razem jestem tak samo wzruszona... :lol::oops: -
POMOCY!! Ciężarna sunia- w typie WYŻŁA!!! DT POTRZEBNY NA CITO! ma dom
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
[quote name='pustelnik1']trzeba by ją wysterylizować puki nie ma młodych... brutalny sposób ale jeżeli się oszeni to raczej się powiększy problem a raczej pomnoży.... nie wiem po ile ale bodajże taka operacja kosztuje około 200-250zł. Suka czuje instynkt macierzyński dopiero kilka dni przed porodem.[/quote] Tylko ona trafiła do nas na parę dni przed rozwiązaniem-i urodziła zanim zdązyliśmy wykonac usg, na jakim etapie jest ciąża. -
5-miesięczny głuchy dalmat! Już w nowym domu.
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Jest transport!!:multi: -
[SIZE=5][COLOR=red]TROJMIASTO POMOCY![/COLOR][/SIZE] Potrzebny dom tymczasowy dla hyskiego do 14 marca!! pies ma miec drutowaną łapę, ŚRUBY NIE SRUBY... CUDA. Cieżka operacja i kosztowna. Ma dom w Niemczech, ale przed wyjazdem (14. 03) musi mieć zrobioną operację!!!!! na te kilka dni rekonwalescencji potrzEBUJEMY TYMCZASU!!! [SIZE=5][COLOR=red]POMOŻECIE????[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3077/huskykolor.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4302/huskykolor1.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5330/huskykolor3.jpg[/IMG] Pies nie toleruje innych psów. poza tym jest kompletnie zrezygnowany i ciągle siedzi w budzie... Przebywa w Dąbrówce pod Wejherowem. nr kontaktowy do mnie: [B]511- 096- 432, mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]
-
POMOCY!! Ciężarna sunia- w typie WYŻŁA!!! DT POTRZEBNY NA CITO! ma dom
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Następnym razem do niej zajrzę, obiecuję!!! -
5-miesięczny głuchy dalmat! Już w nowym domu.
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Narazie kombinuję z transportem do Warszawy, kierowniczka ma kogoś na oku, kto mógłby ewentualnie zawieźć dalmata, ale to jeszcze nic pewnego. SZUKAJMY DALEJ!!! On nie moze stracić takiej szansy... -
Jak wygląda strach? Strach to Monika- ma cudowny dom! Foty ost. str.
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/952/aidan250220091012.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5074/aidan250220091016.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/381/aidan250220091018.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3066/aidan25022009003.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/165/aidan25022009006.jpg[/IMG] -
POMOCY!! Ciężarna sunia- w typie WYŻŁA!!! DT POTRZEBNY NA CITO! ma dom
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Mamusia czuje się dobrze. Dzielnie zniosła poród. Urodziłą 9 szczeniąt, zostawiliśmy jedno :-( Przepraszam, nie miałam odwagi do niej wejść... ciągle myślę, że to na mojąprośbę został tylko jeden chłopiec... i choć wiem, ze to było najlpesze rozwiazanie to pierwszy raz ktos mnie pytał o to, ile uśpić i kogo zostawić:-( jestem za słaba na takie decyzje.