Jump to content
Dogomania

agatkia

Members
  • Posts

    2595
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agatkia

  1. [quote name='wanda szostek']Sunia oczy ma niesamowite. Warczenie, kłapanie zębami, chowanie się po kątach i uciekanie od jakiegokolwiek kontaktu - taka przyjechała do mnie Dajtusia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-oryginalna-kudlatka-pilnie-szuka-b-odpowiedzialnego-domku-siedlce-112932-new/"]Piękna,oryginalna kudłatka pilnie szuka b.odpowiedzialnego domku/Siedlce - Strona 39 - Dogomania Forum[/URL] Jest już u mnie od sierpnia. Zobaczcie jak to wyglądało. Do mnie osobiście jest już teraz otwarta, chociaż jeszcze nie jest normalnym pieskiem, do innych nawet domowników z dużą rezerwą. Jeżeli podejdzie to zawsze gotowa do ucieczki. Jutro ma pierwszą próbę zapoznania z nowym domkiem. To jej zachowanie stoi na przeszkodzie adopcji.[/quote] Wanda szostek z dziką chęciąprzeczytam wątek, takie przypadki szczególnie mnie interesują. W tym tygodniu musze jednak odpuścić z dogo i nadrobic zaległości rodzinne, niestety musze chwilowo "zaniedbać" wątki.
  2. Dom nieaktualny.............. szukamy dalej.......
  3. Paros, bardzo ładne allegro- dziękuję :multi:
  4. [quote name='przyjaciel_koni']Agatkia - jak idzie Fionie ? Lepiej trochę ? Przypominam psinkę !!! Bardzo by się mądre DT przydało...[/quote] Niestety ostatnio jak byłam w schronie nie starczyło mi czasu na Fionkę... zanim sięspostrzegłam musiałam wracać. :-(:-(:-( W weekend postaram sie zabrać ja na spacerek... albo na wybieg.
  5. Czasu mało na wszystko... do góry Fighterku!!
  6. Dostałam maila od Pani, która chciałaby dać DT naszemu Ferdkowi. Jutro prawdopodobnie zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna. Trzymajcie kciuki!!!! :oops:
  7. Po rozmowie z wetem sugerowałabym podróż z końcem marca. niech maleństwo nabierze trochę sił. Wet obawia się, ze podróż dla matki może być takim stresem, ze straci pokarm. Radzil poczekać aż maluszek będzie miał mniej wiecej 6 tygodni. Teraz ma prawie 3 tygodnie.
  8. Nikt nie lubi kolorowych psów?? Ferdek bardzo prosi o pomoc :-(:-(
  9. P O D N O S Z E !!!!! Ogłoszenia bardzo potrzebne!! pomocy!!
  10. Ja zajrzałam i podnoszę :) to naprawdę świetny pies :) taki misiek :) - i charakter bombowy :)
  11. [quote name='marsi66']Oby Ferdek znalazł dom jak najszybciej, zasługuje na kochających właścicieli! Pozwoliłam sobie zrobić dla niego banerek, jeśli komuś się przyda, wrzucam gotowy kod, który wystarczy wkleić do sygnaturki :) [code[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/trojkolorowy-ferdek-po-operacji-lapy-drut-na-wierzchu-dt-ds-na-cito-132662/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2541/ferdek.gif[/IMG][/URL]][/code] Wszyscy nasi domownicy, dwunożni i czteronożni, trzymają kciuki i ogonki za Ferdusia![/quote] WSPANIALE!!!! Juz wklejam banerek!!!!
  12. Założyłam Ferdynandowi ogłoszenie na trójmieście... to tak niewiele...:-(
×
×
  • Create New...