agatkia
Members-
Posts
2595 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agatkia
-
Podhalanowy YOGGI o wielkim sercu! Yoggi za TM.
agatkia replied to LuDżaX's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja podniosę Yogusia!!!!!! -
[quote name='wanda szostek']Sunia oczy ma niesamowite. Warczenie, kłapanie zębami, chowanie się po kątach i uciekanie od jakiegokolwiek kontaktu - taka przyjechała do mnie Dajtusia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-oryginalna-kudlatka-pilnie-szuka-b-odpowiedzialnego-domku-siedlce-112932-new/"]Piękna,oryginalna kudłatka pilnie szuka b.odpowiedzialnego domku/Siedlce - Strona 39 - Dogomania Forum[/URL] Jest już u mnie od sierpnia. Zobaczcie jak to wyglądało. Do mnie osobiście jest już teraz otwarta, chociaż jeszcze nie jest normalnym pieskiem, do innych nawet domowników z dużą rezerwą. Jeżeli podejdzie to zawsze gotowa do ucieczki. Jutro ma pierwszą próbę zapoznania z nowym domkiem. To jej zachowanie stoi na przeszkodzie adopcji.[/quote] Wanda szostek z dziką chęciąprzeczytam wątek, takie przypadki szczególnie mnie interesują. W tym tygodniu musze jednak odpuścić z dogo i nadrobic zaległości rodzinne, niestety musze chwilowo "zaniedbać" wątki.
-
Znowu powrót z adopcji, w schronie jak w domu - Marzyciel wciąż czeka
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Księżycowy chłopak na pierwszą! -
Sawa- prawdziwe wyzwanie dla ludzi, którzy żyją z pasją- jak ona :)))
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!!.... -
Drastyczne zdjęcia. Fighter z mordką w kawałkach.
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę psinkę! :-( -
[quote name='przyjaciel_koni']Agatkia - jak idzie Fionie ? Lepiej trochę ? Przypominam psinkę !!! Bardzo by się mądre DT przydało...[/quote] Niestety ostatnio jak byłam w schronie nie starczyło mi czasu na Fionkę... zanim sięspostrzegłam musiałam wracać. :-(:-(:-( W weekend postaram sie zabrać ja na spacerek... albo na wybieg.
-
Drastyczne zdjęcia. Fighter z mordką w kawałkach.
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Czasu mało na wszystko... do góry Fighterku!! -
POMOCY!! Ciężarna sunia- w typie WYŻŁA!!! DT POTRZEBNY NA CITO! ma dom
agatkia replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Po rozmowie z wetem sugerowałabym podróż z końcem marca. niech maleństwo nabierze trochę sił. Wet obawia się, ze podróż dla matki może być takim stresem, ze straci pokarm. Radzil poczekać aż maluszek będzie miał mniej wiecej 6 tygodni. Teraz ma prawie 3 tygodnie. -
Podhalanowy YOGGI o wielkim sercu! Yoggi za TM.
agatkia replied to LuDżaX's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, taki piękny!! Halo!! -
Podhalanowy YOGGI o wielkim sercu! Yoggi za TM.
agatkia replied to LuDżaX's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja zajrzałam i podnoszę :) to naprawdę świetny pies :) taki misiek :) - i charakter bombowy :) -
[quote name='marsi66']Oby Ferdek znalazł dom jak najszybciej, zasługuje na kochających właścicieli! Pozwoliłam sobie zrobić dla niego banerek, jeśli komuś się przyda, wrzucam gotowy kod, który wystarczy wkleić do sygnaturki :) [code[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/trojkolorowy-ferdek-po-operacji-lapy-drut-na-wierzchu-dt-ds-na-cito-132662/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2541/ferdek.gif[/IMG][/URL]][/code] Wszyscy nasi domownicy, dwunożni i czteronożni, trzymają kciuki i ogonki za Ferdusia![/quote] WSPANIALE!!!! Juz wklejam banerek!!!!