O 16:50 dostałam info od Ani, że test na koty wyszedł pozytywnie :) Są w drodze do nowego domu. Hasia skakała do kotów na dwóch łapach i była bardzo zaciekawiona. Nie warczała ani nie pokazywała zębów, nie jeżyła się. Poza tym sunia puszcza bąki :lol:
Teraz tylko czekać na wiadomości od samej Ani :)
[quote name='Rybc!a']Nie wiem dlaczego, tyle już ogłoszeń porobiliśmy, tyle już tego wszystkiego, a cisza![/QUOTE]
Też się dziwię... Marysia jest jednym z najsympatyczniejszych psów w schronisku, pierwsza z boksu podbiega na głaski...
[quote name='Rybc!a']Płacząca ta bajka. W sumie ja na prawie każdym filmie, czy bajce ryczę. Na "Mój Brat Niedźwiedź" ryczałam, na "Epoka lodowcowa" ryczałam.. Taka już jestem ;)[/QUOTE]
Płacząca, ale jaka piękna! Ja też prawie na każdej bajce płaczę:eviltong: To silniejsze ode mnie:lol: