Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Dlaczego forum po angielsku? Kariere zrobisz pisząc zębaty blog. Będzie miał powodzenie.:evil_lol:
  2. Iwonka twierdzi że go nie wypuści ze schronu:evil_lol:. Odpasiony, zadowolony, wyspacerowany, gdzie mu będzie tak dobrze?
  3. Z całą przyjemnością.
  4. Była pani umówiona ale zrezygnowała bo burczał i jakiś taki kurna mało rasowy... I liść z nią.
  5. Terra dzięki wielkie, nawet nie pomyślałam że tak można.
  6. Mamy jednak wiadomości. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/560057_545387018877500_1105151453_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1395334_545386815544187_530574649_n.jpg[/IMG]
  7. Widziałyście nowe zdjęcia. Hrabcio jak psi arystokrata wygląda. [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1426570_685807778111161_386272817_n.jpg[/IMG]
  8. Też mam nadzieję że dobrze trafił. Państwo sympatyczni byli
  9. Donald poszedł do domu. Adopcja schroniskowa. [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p320x320/1378736_580318768671404_2106694338_n.jpg[/IMG]
  10. Tak, będzie mogła, finanse już nie zależą ode mnie. Jej siostra, mniej dzika ma dom i nie jest źle.
  11. Nutusiu, pewnie masz rację. Ja też czasem patrzę z przerażeniem na jej przyszłość. Nikt jej nie uśpi bo młoda, śliczna i zdrowa. I tak pewnie będzie wegetować. A może w końcu znajdzie się ktoś kto jej pomoże. Bo tu nie chodzi po prostu o hotelik. Tu chodzi o prawdziwego pasjonata i znawcę.
  12. Ząbek the best. Mizialiśmy się. To znaczy ja jego ,delikatny nie był. Torebki mi nie zeżarł.Pilnowałam.
  13. Falko już w hoteliku.:lol:
  14. Tak. O Hrabala chodzi. O te pieniądze zapytam Alinę.
  15. Jeszcze nie mam umowy i namiarów, schronisko mnie goni. Ula, dzięki że pamiętasz o Puszku. Ja się ciągle zastanawiam czy on jeszcze żyje.
  16. Tak, sunia nadal jest w schronisku. Ech co mam pisać, naobiecywali co poniektórzy i na tym się skończyło. Inka podchodzi do kraty, łaskawie weźmie smakołyk, powącha rękę i ucieka. Behawiorystka polecona tutaj, była. Cóż napiszę - bała się psów i nie miała ochoty na narażanie się. Wiesz Nutusiu, nienawidzę takich sytuacji kiedy robi się szum, a potem ma się psa w dupie. Suńka w schronisku nie ma szans na adopcje. U nas na szczęście nic jej nie grozi. I to tylko jest pocieszające. Dla niej boks to jej życie. Nie zna innego. Pracownicy próbują ją oswoić. Bez rezultatu. Staram się przebywać z nią jak jestem w schronisku ale nie czarujmy się: wolontariusze i ja bywamy w niedziele, to za mało. I gadanie tu i pitu, pitu o pracy z nia to tylko sciema, nie pierwszy raz zresztą.Dobra, wygadałam się. Dodam że tylko ona jedna taka dzika.
  17. Zagladaj, miło bo Donek taki samotny, a taki kochany.
  18. Nawet daje się pogłaskać i ma współlokatora to nasze cudeńko
  19. Zapraszam na nowy wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246487-Dlaczego-ludzie-to-kanalie-Wrak-psa-znów-nad-przepaścią[/URL]
  20. [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.576535489049732.1073741983.186764528026832&type=1[/URL] Łapek musi trochę poczekać na miejsce w hotelu.
  21. Szkoda, nie wiem kiedy trafi na dobrych ludzi.
  22. Falko w coraz gorszym stanie. Nie ma na co czekać. Jedziemy.
  23. Ada a jaki wpływ mamy na adopcje schroniskowe? Odwiedzic też nie można, ochrona danych osobowych.
  24. Misiek jest w Jastrzębiu Zdr. Kiedyś miał wątek tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205870-Biały-Miś-znalazł-rudy-Miś-znalazły-domy[/URL]
  25. Rudy wrócił z adopcji w strasznym stanie. Znów adoptowany, dziś wrócił. Co będzie z tym wspaniałym psem?
×
×
  • Create New...