Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Piracik bedzie na Jasnecie. Może będzie jakis artykuł na temat DT.
  2. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/482145_494789580578180_931499419_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580473_494789553911516_1463908441_n.jpg[/IMG]
  3. Michelle04 jsli uważasz że pani jest sensowna, to chetnie porozmawiam. Jak uważasz? będzie problem z kotem? Ostatnio zawiozłam podwórkowca do DS i nie dość że pięknie się w domu zachowuje, to koty olewa. Uznał że jak były tu przed nim to muszą byc i już.
  4. A ja juz myślałam o wiosnie. Psiakom będzie lepiej.
  5. Standartowe badania są za darmo, inne trzeba płacić osobno. Tak myślę o dobrej karmie dla seniorów. Co Wy na to?
  6. Ktoś się otworzył. To zasługa naszej shanti. Ma cierpliwość kobita. Fajny psiak się okazuje. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/306160_493710083998940_1150662539_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577358_493710010665614_264188289_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/480802_493710147332267_1683694772_n.jpg[/IMG]
  7. U mnie Hrabal lata na FB i zero zapytań. Niedobrze.
  8. Chłopak sie ośmiela, bardzo przymilny i spokojny się robi.
  9. Poniewą ludzie teraz zaczynają dzwonić o Migotkę. A Migotka w domu to reklamuje Zezię.
  10. O kurcze, rzadko korzystamy z Dt i hotelików. Czasem jednak to konieczne.
  11. No tak, ciągle się boję relacji wzajemnych psów.
  12. Ada-jeje zadałaś trudne pytanie. Lista wolontariuszy nie zamknięta, mam ciągle nadzieję że znajdzie się ktoś pozytywnie zakręcony i poświęci trochę czasu psom i w realu i w necie. Bo wiadomo - praca, rodzina, obowiązki to zrozumiałe. Tylko juz potem nie ma siły dla psów. A one czekaja. Poczytaj wątki, ruch na nich i działania, sama wyrobisz sobie zdanie. A kamizelki i ich kolor mało dla mnie znaczą, jeśli tylko będzie miał je kto nosić. Tu link do strony wolontariuszy na Facebooku [URL="https://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-zwierz%C4%85t-w-Jastrz%C4%99biu-Zdroju/186764528026832"]https://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-zwierz%C4%85t-w-Jastrz%C4%99biu-Zdroju/186764528026832[/URL]
  13. A są inne propozycje?
  14. O dziwo otworzył się i ośmielił sie. Towarzystwo innych psów dobrze na niego wpłynęło.
  15. Miał chłopak szczęście.:multi::lol:
  16. Dziękujemy z Bronką. Faktura wysłana.
  17. Ja Ktosia prawie nie widuję. Spi sobie w budzie. Rzadko wychodzi. Bardzo spokojny i cichy pies. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602083_3783793732987_489471575_n.jpg[/IMG] Dlatego takie imię. Ciężko będzie z domem bo Ktoś nie wychodzi do ludzi.
  18. Przepraszam w imieniu izek. W tej chwili szukamy zaginionego psiaka shanti. O ile wiem to zgłosiły się chętne osoby do adopcji. Jedna rodzina z 3-letnim malamutem, druga z 8 letnim dogiem i trzecia ze Szkocji.W każdej propozycji jest wiele za i przeciw. A shanti nieprzytomna z rozpaczy. A musimy przedyskutować to wszystko, żeby mądrze wybrać. Wybaczcie i poproszę o trochę cierpliwości.
  19. Na pewno jesteśmy ostrożne. Na razie szafra robi wywiad - co, jak, gdzie. Sunia nie ma deklaracji jak dotąd. A pomoc dla niej pilnie potrzebna bo się zatraci w schronisku.
  20. Malucha nigdzie nie widziano. Dałam plakat w myjni samochod. przy Chlebowej, Carrefour, Spaar, sklep zool. U mnie i na słupy. Stacja benzynowa tam też ma.
  21. Tak, wiem. Główne zdanie ma shanti, najwięcej wie o Piraciku. Oj, jak bym chciała żeby miał dom.
  22. Antoś pojechał do domu. Ktoś został.
  23. Jamniśki pod opieką Fundacji.
  24. A może by tu spróbować? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/215029-Oferuj%C4%99-DT-okolice-Warszawy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215029-Oferuj%C4%99-DT-okolice-Warszawy[/URL] lub tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240402-P%28-%29dt[/URL]
×
×
  • Create New...