oj troszkę czasu minęło i jakoś lepiej ..... dziękuję wam za wsparcie.....
dziś byłam na wizycie przedadopcyjnej i powiem wam .................... super ludzie!!!!!!!!! mają małego psa, kota, rybki i chcą naszego pieska 10-letniego niewidomego staruszka Icka z Rzeszowa!!!!! Hurrraaaaa !!!! Kolejna bida będzie miała dom