[quote name='dominik_a']Hankifank ma świnkę do oddania, a ja mam do oddania glonojada do akwarium, ale tylko w dobre rece :cool3: Może ktoś chce???
:cool3:
Ja myśle że Pączek chce glonojada :lol:
a czy hanek wie, że Fankifank jest już Hankifankiem? :lol::evil_lol:
[quote name='Ulaa']Krysia nie może u nas zostać. Codziennie przeciska się przez ogrodzenie i wychodzi do ludzi na ulicy :mad:[/quote]
wiem, bo moja mama jak wracała przedwczoraj z pracy koło Ciebie to "wpychała" ją z powrotem do Twojego ogródka :lol:
może wrzuć ją tatusiowi do kojca :lol:
Pomijając chwasty i ryczące czterdziechy bardzo sie cieszę, że Ciemna zdrowieje, będzie teraz już tylko lepiej :loveu: Ciemna Gwiazdeczko trzymaj się!! Tak bardzo czekałam na taką informację :multi:
Tatuś jest the best bo zdał egzamin jak wytrzymać na metrowym łańcuchu przy budzie przez dwa lata jedząc błoto i trawę, wszystko teraz to raj i zabawa, nadrabia kombinatorek kochany :loveu: mam nadzieję ze Ula znajdzie mu kochany domek :loveu:
To by wręcz pomogło,
nie rozumiem bo ja i jeszcze ktoś ofiarowałiśmy sie że, sie do leczenia dorzucimy, ona cierpi któryś dzień z kolei, nie da sie zrobić raz a dobrze jednej wizyty??:roll:
[quote name='Ada-jeje']Skoro postanowil ja zostawic w lecznicy to znaczy ze chce ja miec na oku, tak mnie poinformowal.[/quote]
Ale Ty dzisiaj urzędowa :shake: gdzie Twój optymizm sie podział?