Jump to content
Dogomania

martaipieski

Members
  • Posts

    3797
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martaipieski

  1. Sziwa odrobaczana była wcześniej mały pierwszy raz wczoraj, dzisiaj robale wylazły a szkrab czuje sie świetnie i broi)
  2. mały urodził sie prawdopodobnie 9sierpnia a więc ma miesiąc, dzisiaj byliśmy u weta na odrobaczeniu, Sziwa waży 30kg i wet. mówi że juz troszkę za duzo, a malec waży prawie 4kg
  3. psiaków mam troche na głowie, ale co do Rosy to mam do niej bardzo daleko więc nie mogę jej odwiedzać:( ale całkiem niedawno dowiedziałam sie że: Rosa jest zdrowa, miejsce w którym przebywa zaakceptowała czuje sie tam dobrze i bezpiecznie, tymczasową opiekunkę bardzo polubiła chodzi za nią krok w krok śpi u jej stóp, ma też psiego kumpla z którym sie bawi.
  4. do schroniska jeździłam ja farmerka i Magda79 ale dawno nie byłyśmy, ale mozemy pomóc w wyciagnięciu psiaka i za pokryciem kosztów w dowiezieniu do Poznania, wykastrowany i zaszczepiony on bedzie w schronisku
  5. niestety fajnego tekstu nie mamy:( zdjęcia obojetnie wszytkie sa praktycznie z tego samego okresu bo nowych niestety nie mam:(
  6. [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/885/resizeofsierotkazjedrze.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/885/resizeofsierotkazjedrze.jpg[/IMG] DOSTAŁAM WIADOMOŚĆ ŻE TAKI JEST W schronisku w wlkp. ALE NIESTETY NIC O NIM NIE WIEM
  7. [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/885/resizeofsierotkazjedrze.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/885/resizeofsierotkazjedrze.jpg[/IMG] DOSTAŁAM WIADOMOŚĆ ŻE TAKI JEST W schronisku w wlkp. ALE NIESTETY NIC O NIM NIE WIEM
  8. Tak doszło kolejne 30zł:) Dziekujemy zaraz jedziemy po zapas karmy bo Sziwa ma wilczy apetyt wciaga 2 duze puchy i czeka na jeszcze, mały juz tez wcina saszetki dla juniorków
  9. można wysłać foto do DR. Garncarza ja tak kiedys zrobiłam i szybko dostałam odp
  10. [URL]http://imageshack.us/g/838/dscf0208jb.jpg/[/URL] w pierwszej chwili myślałam że to hera z pseudo śliczna sunia, trzymam kciuki za domek
  11. [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5395/dsc07621gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4241/dsc07631g.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3453/dsc07601fs.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/492/dsc07612y.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9449/dsc07630z.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2269/dsc07602yw.jpg[/IMG] piesek [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4362/dsc07607o.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5234/dsc07619i.jpg[/IMG] piesek [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2735/dsc07645xc.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7219/dsc07647t.jpg[/IMG] pchły
  13. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1750/dsc07593g.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2805/dsc07595m.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/1573/dsc07597x.jpg[/IMG]
  14. [CENTER]Kolejne Bidy!!!!!!! Łańcuchowa suczka po raz kolejny sie oszczeniła ma 4 szczeniaki 3 chłopców i 1 suczke , gdy tam bylismy suczki nie było:angryy:dziwne!!!! jednego pieska biało czarnego właściciel matki szczeniąt chce sobie zostawić:(:mad: Nakazaliśmy natychmiastową poprawę warunków, i odpchlenie rodzinki gdyż pcheł mają strasznie dużo!!!!!! Szczeniaki juz same jedza docelowe będą niewielkie!!! tel do mnie 668432511 [URL]http://imageshack.us/g/51/dsc07592j.jpg/http://[/URL] [/CENTER]
  15. możliwe że tak jak moja Diana ma chorą rzepke kolanową:( w przypadku mojej diany łape trzeba było operować, kurcze to juz rok...... fotKA SŁODKA TERAZ MA JAK W RAJU
  16. dzisiaj dwa szczeniaki pojechały do weta na odpchlenie i odrobaczenie a poźniej do DT
  17. dzwoniły 2 osoby z człuchowa bo znalazły ogłoszenie na wirtualnym człuchowie, poprosiłam o wypełnienie ankiety na sforahusky
  18. to tak jak moja Luna na swoimm agresora udaje a jak gdzieś z nią ide to siedzi cicho chyba że w danym miejscu spedzi z godzinke to chyba zaczyna uważać te miejsce za swoje:) Tylko zaskoczyło mnie wczoraj jej zachowanie:) co do suczek to nie wiem bo gdy Sziwa wchodzi do domu moje siedza w osobnym pokoju a gdy jest w kojcu moje raczej omijają go z daleka
  19. tak samo warczy na moje suczki gdy jest w kojcu, ciekawe czy na neutralnym gruncie zachowałaby się inaczej
  20. [COLOR=red][B]a od kilku dni jeszcze kota na tymczasie mamy:( znajda spod sklepu bardzo pilnie szuka domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]!:-(:-(:-(:-(:-( [URL]http://imageshack.us/g/853/dsc07527.jpg/[/URL] A Sziwa dzisiaj zauważyłam będąc w kojcu warczy na kota i pokazuje kły w domu nie zwraca na nie uwagi, a gdy kot biegnie na zewnątrz mam wrażenie że ma ochote go gonić
×
×
  • Create New...