Ja dodam że Zuzia też jest the best ;)
ślicznie tam u was było... u nas tez w parku jak w bajce .... a ja durna aparatu nie miałam :angryy:... a dzisiaj leje
A czy mi się wydaje czy twoja banda Aniu niedługo cała zacznie chodzić w halti ???? to sie tak dobrze sprawdza ??? sama się zastanawiam, bo Beauty jak się czuje niepewnie to ciągnie jak wół pociągowy ...nie wiedziałam, że ma tyle siły.