Jump to content
Dogomania

am-elle

Members
  • Posts

    619
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by am-elle

  1. Ojoj jakie już dorosłe bąble... to już 2 tygodnie... łojoj... niemożliwe :niedowia:
  2. Ress a już myślałam że jestem jedyną obserwatorką swojej galerii... jak dobrze że mogę na was liczyć... Madziu chcesz mieć takie uszka ????:evil_lol: mogę ci jeszcze ogonek dokleić....;) i serduszka :eviltong:....
  3. [quote name='resuruss']Najmądrzejsza grzywka na dgm to Beniutek :loveu::loveu::loveu:[/quote] skromnie przyznam że to święta racja ;) jestem pod wrażeniem tego co na fotkach ... sobie wyobrażam jak pracujecie na żywo :cool3:
  4. hahaha mam wersje bez cenzury :eviltong: ale nie można takich wstawiać na publicznym forum :diabloti:
  5. Iza a gdzie jakieś nowe fotki ???
  6. Wstawiaj kochana wstawiaj :evil_lol: piekne ... to że nie piszę nie znaczy że nie zaglądam ;)....
  7. Nie wiem .... chyba tylko ja tu zaglądam :bigcry: Nic to ... Taki żarcik: [URL="http://blingee.com/blingee/view/85352241-Beauty-bunny"][IMG]http://image.blingee.com/images16/content/output/000/000/000/516/384434028_564672.gif[/IMG][/URL]
  8. Dla siebie tez zrobiłam :evil_lol: w galerii Beautysi i Mileczki :loveu:
  9. No tak na przełamanie.... hmmm.... na poprawienie humorku Agnieszki :eviltong:: [URL="http://blingee.com/blingee/view/85353216-laseczki"][IMG]http://image.blingee.com/images16/content/output/000/000/000/516/384442052_198105.gif[/IMG][/URL]
  10. Plinka a nie czas to własną galeryjkę założyć :cool3: przydałoby się Kropki na Dogo pokazywać :evil_lol:
  11. Wszyscy czekają na wiosnę .... w sen zimowy pozapadali :diabloti: to kiedy zaczynamy treningi na placyku ????
  12. śliczna mała królewna kiedy nowe fotki ?????;)
  13. Fotki tez poróbcie oprócz tych treningów....;) bo jakos nas zaniedbujesz Kasiu
  14. jaka ekspresyjna mimika.... normalnie słodziara z tej twojej Spryciary... nawet jak narozrabia ... to nie będziesz miała siły się gniewać :razz:
  15. am-elle

    salsa team

    Salsa gratulacje... jakie by zasady nie były to i tak sukces.... brawo. Fotki jak zwykle piękne... czekamy na twoje... może kogoś zwerbujesz niech foty robi ;).
  16. aaaa to przepraszam ....może to tylko u mnie takie efekty:p ale zdjęcia piękne... jak ja lubię takie czyściutkie mopiki :evil_lol:
  17. eeee dobrze że choć takie jedno zrobiła :evil_lol: to co nie bardzo wyszło sie wytnie :diabloti:
  18. Taaak Joasiu bardzo gustowny... na szczęście jest nieprzemakalny:cool3: bo to co ostatnio Ptyś w śniegu wyrabia... aparat nie nadąża :angryy: a szkoda .... [quote name='*anusia&ajlu*']pierwszy portrecik cudoooo:loveu:[/quote] trochę się pobawiłam ;) [IMG]http://i43.tinypic.com/2cdk5s4.jpg[/IMG]
  19. polemizowałabym :diabloti:
  20. Piękniś:loveu: tylko czemu tak ciemno ?????
  21. [quote name='maga18']dzięki :) :oops: to jeszcze trochę 12 dniowe Gattaczki :) [url]http://lh5.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/Sa1mYDsT1dI/AAAAAAAAHmw/xrCKfXY2yeM/s400/81.jpg[/url] juz powoli chodzą :grins: [url]http://lh3.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/Sa1maB-1Q0I/AAAAAAAAHnI/VU1EcP30LHU/s400/84.jpg[/url] i widzą :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/Sa1ma_nz5rI/AAAAAAAAHnQ/pID0W0P8H_I/s400/85.jpg[/url] [/quote] woow :multi: pełzaczki:loveu:
  22. Aga litości !!!!!:mdleje:mogłas jakąś cenzurę wstawić czy cuś.... atrakcyjna fota nie ma co :p (myślę o sobie o jaaaaa ) [quote name='resuruss']3 lasencje i przystojniak :loveu:[/quote] a tobie dobrze się śmiać :eviltong:
  23. Ania to tylko syneczek taki śliczny:mad:.... brzydko........ a mówią że to baby o urodę bardziej dbają :eviltong:
  24. [IMG]http://i44.tinypic.com/1035v6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/27zi3gw.jpg[/IMG] i portreciki : [IMG]http://i44.tinypic.com/68szsp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/bge3ux.jpg[/IMG]
  25. U nas jeszcze zimowo... [IMG]http://i39.tinypic.com/2r2cc4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/wusdqf.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/35bijhk.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...