W końcu się wezmę i wstawię relację z naszych popisów na wystawie w Katowicach:
Ptysia wypadła nieźle choć mogła wypaść lepiej... ale... jak na nią jest dobrze. Na początku była bardzo wystraszona, jak większość psów zresztą bo podłoga była fatalna i psy po prosu bały się dudnienia. Jednak jakoś sobie poradziła ze swoim lękiem i pokazała się całkiem całkiem, choć na stoliku nie dała się ani ustawić, ani za bardzo dotknąć, a szkoda bo sędzina powiedziała że suczka piękna tylko trzeba zadbać by się lepiej pokazywała.
Oto relacja. Zdjęcia pochodzą od Magdy (hod Gattaca)
i p.Marka Paśkiewicza:
[url]http://i43.tinypic.com/sggvo5.jpg[/url]
[IMG]http://i40.tinypic.com/oig9oo.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/el6yo8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/32zmi9s.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/3520zdt.jpg[/IMG]