No więcśnieg już stopniała i zdjęcia nie zrobie ale na pocieszenie wstawię foto Twardzielka, Tiny i Wiktorji :)
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_24640.2.JPG[/IMG]
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_24592.1.JPG[/IMG]
Tu Wika ma 5 miesięcy :)
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_wiktor6.14.JPG[/IMG]
A zrobiłam z bratem taki baner czy ktoś mi go podlinkuje??
[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/397/galeriajpgaj7.jpg[/IMG]
Moim zdaniem kopiowanie to pozbawienie psa najważniejszego - Ogona. Pies bez ogona to jak człowiek niemy. Taki psiak nie może przekazywać wielu informacji swoim pobratyńcom....
A ja mam pytanko, niedługo kończy mi się prenumerata gazety "Mój pies" i nie wiem czy ją przedłużyć czy może jednak zamówić przyjaciela psa?
Doradźcie...
Moja Hap była z psełdohodowli :( a to dzlatgo że sąsiedzi nie chcieli wydawać dużo pieniędzy na psa... Potem stwierdzili że jest głupia i wywalili ją za próg, tak trafiła do mnie...
Zeczywiście była nadpobudliwa i agresywna w stosunku do psów i dzieci :(
Jej TM w moim podpisie a foto w avatarku...
Denerwóją mnie też tabliczki "UWAGA ZŁY PIES" - nie ma złych psów, są tylko psy groźne... np. Mój wujek ma tabliczkę "UWAGA DOBRY PIES - GRYŹIE"
Witam, wszystkich rano :)
U mnie 2'C i pada śnieg... Psy mają radoche, aż miło, tylko Czaruś nie bardzo wie co to te białe płatki ;)
Ja niestety leże w łóżku z ponad ziemskim katarem :(
Wiktorja jak zwykle się obraziła ]:-)
A ja mam problem, bo moja suczka potwornie boi się krążków :(
To foto jak łapie piłke:
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6679/tinahopov8.jpg[/IMG]
Nie wiem co złego widzi w frisbee...