Jump to content
Dogomania

Ola164

Members
  • Posts

    8236
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola164

  1. Imienniczka mojej psinki :) i tak jak ona kocha zabawę :) Zapraszam do galerii....
  2. [QUOTE] [COLOR=royalblue]prawda ;-):mdrmed:[/COLOR] [/QUOTE] Dziękuję :)
  3. A ja 94 i już nie długo mam urodzinki bo 22 listopada :)
  4. Szlak by to trafił! śnieg już się roztopił :( Ale za to mam śliczny baner bo galerii :)
  5. Dziękuje za podlinkowanie [COLOR=royalblue]:loveu: [COLOR=Black]Sunia jak zwykle super wyszła :)[/COLOR] [/COLOR]
  6. Bardzo dziękuje :p Justys95 - kochana jesteś :loveu: 95 - to rok urodzenia??
  7. Zaraz zrobie foty....
  8. Oj, długi, długi.... Jupi, znów u mnie śnieg pada :) Yeah, yeah, yeah ;) [COLOR=royalblue]:evil_lol: [/COLOR]
  9. Tinuchna, agrest :)
  10. Baner zrobiony i umieszczony na mojej galerii czekam na podlinkowanie :)
  11. No więcśnieg już stopniała i zdjęcia nie zrobie ale na pocieszenie wstawię foto Twardzielka, Tiny i Wiktorji :) [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_24640.2.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_24592.1.JPG[/IMG] Tu Wika ma 5 miesięcy :) [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_wiktor6.14.JPG[/IMG] A zrobiłam z bratem taki baner czy ktoś mi go podlinkuje?? [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/397/galeriajpgaj7.jpg[/IMG]
  12. Pies znajomych zrywa jabłka z drzewa a potem ze smakiem wcina ;)
  13. Moim zdaniem kopiowanie to pozbawienie psa najważniejszego - Ogona. Pies bez ogona to jak człowiek niemy. Taki psiak nie może przekazywać wielu informacji swoim pobratyńcom....
  14. Ja mam prenumerate "Mojego psa" i zawsze przychodzi w dzień w którym gazeta ukazuje się w kioskach ;)
  15. A ja mam pytanko, niedługo kończy mi się prenumerata gazety "Mój pies" i nie wiem czy ją przedłużyć czy może jednak zamówić przyjaciela psa? Doradźcie...
  16. Moja Hap była z psełdohodowli :( a to dzlatgo że sąsiedzi nie chcieli wydawać dużo pieniędzy na psa... Potem stwierdzili że jest głupia i wywalili ją za próg, tak trafiła do mnie... Zeczywiście była nadpobudliwa i agresywna w stosunku do psów i dzieci :( Jej TM w moim podpisie a foto w avatarku... Denerwóją mnie też tabliczki "UWAGA ZŁY PIES" - nie ma złych psów, są tylko psy groźne... np. Mój wujek ma tabliczkę "UWAGA DOBRY PIES - GRYŹIE"
  17. Ola164

    frisbee

    No,no... dziękuję za rady ;) Będziemy próbować :)
  18. ;) no więc nic na siłę...
  19. Ale śpiące psisko.... U mnie też śnieżek, zaraz zrobię jakieś fotki ;)
  20. Uuuuu... Razem raźniej!
  21. Witam serdecznie. Piękne masz te psiska :) Ja też mam przygarnięty komplet rozbujników - bo aż 6 zwierzaków z czego 4 to przybłędy ;)
  22. Witam, wszystkich rano :) U mnie 2'C i pada śnieg... Psy mają radoche, aż miło, tylko Czaruś nie bardzo wie co to te białe płatki ;) Ja niestety leże w łóżku z ponad ziemskim katarem :( Wiktorja jak zwykle się obraziła ]:-)
  23. Jakbyś mogła mi podlinkować, a baner zrobię już sama :)
  24. A moje ćućmoki boją się wody....
  25. Ola164

    frisbee

    A ja mam problem, bo moja suczka potwornie boi się krążków :( To foto jak łapie piłke: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6679/tinahopov8.jpg[/IMG] Nie wiem co złego widzi w frisbee...
×
×
  • Create New...