ja też zażądam;) nie dziękujcie po prostu chciałabym mu pomóć. dobra jak bedzie psiak na fotoblogu to dam wam linka,żebyście porozdawały. potem się pomyśli co jeszcze zrobić, a teraz padam cały dzień majstruje przy allegro i psiakach juz mnie tyłek od siedzenia przed monitorem boli;)
dobranoc! i wierzmy,że się uda.