spolka daje jutro,a ja jako ta najwazniejsza,daje juz dzisiaj,zeby nie bylo:eviltong::diabloti:
poznajecie malenstwo
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1450807_607160489341102_273015146_n.jpg[/IMG]
jakosc do dup y ale u mnie to norma:diabloti:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1461147_607160502674434_602599563_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/67091_607160552674429_1605145177_n.jpg[/IMG]
byle blizej ;)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/560126_607160586007759_319446479_n.jpg[/IMG]
ile jeszcze bedziesz jesc
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1453487_607160609341090_1630554773_n.jpg[/IMG]