-
Posts
6319 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GrubbaRybba
-
[quote name='ocelot']Nowy adres schroniska: [URL="http://www.schroniskotomaszow.pl"]Miejskie schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim[/URL][/quote] Chciałam zmodyfikować i wstawić nowe psy, ale niestety moje stare hasło administratora już nie działa. A nowego nie znam. :-( Nic nie mogę zrobić.
-
[quote name='ocelot']Ryba jak znajdziesz chwilę to z pierwszych stron wątku zdejmij zdjęcia: Lili, Durki, Nitki, Luisa, Małego, Fibi i Bejbi. I Rexa.[/quote] Zdjęłam. Ale Małego i Rexa nie było na pierwszych stronach. Czy umiesz napisać coś więcej, gdzie poszły te psy? Czy są w DS, czy w DT? Aha, Ocelot, podaj mi proszę jeszcze jedną rzecz, a mianowicie nową stronę schronu. Może coś tam zaktualizuję.
-
Ocelot, dzięki że odpowiedziałaś malagos. :) Aha, czy Moher jest jeszcze? Wiem, że ci ludzie ze śląska go nie zabrali. Napisała jednak kolejna pani. Niewiele o niej wiem. Wiem, że ma dom z ogrodem i dzieci i szuka łagodnego psa. Poprosiłam ją o odpowiedzi na kilka pytań. Czekam na odpowiedzi. Aha, pytała też pani z Warszawy o Divę. Napisałam, że Diva już w nowym domu, ale że Marcelinka czeka i przesłałam zdjęcia. Zobaczymy, co z tego wyjedzie.
-
Nie mam niestety zdjęć... Jakoś zabrałam aparat, ale zapomniałam zrobić zdjęć. Już opowiadam, jak to było... Pani Jola przybyła do Warszawy i zadzwoniła, że koniecznie musimy się spotkać i wybrać na wspólny spacerek. Pojechałam zatem na "wizytację". ;) Zabrałam moją sunię. Andzia i Funia od razu się sobie spodobały. My panią Jolą spacerowałyśmy, a dziewczyny biegały jak szalone co jakiś czas kąpiąc się w kałużach. To było istne wariactwo. :razz: Potem obie brudne niemiłosiernie padły na kanapie i pani Joli w domu. Taki to był fajny dzień. :) Funia oczywiście wygląda cudnownie i jest cudowna. Taka przytulanka - lizawka. :loveu:
-
Chora sunia bez łapki. Dom na gwałt potrzebny!
GrubbaRybba replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Polecam się na przyszłość. Żałuję, że tylko tyle mogę zrobić. -
Chora sunia bez łapki. Dom na gwałt potrzebny!
GrubbaRybba replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam bannerek (138x100 px) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/natychmiastowa-pomoc-potrzebna-na-cito-dla-4-5-tyg-maluszka-ze-zdeformowana-lapka-143298/][img]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i942396.jpg[/img][/url] -
[quote name='Basia1968']PO KOLEI: [COLOR=Red]DIVA[/COLOR] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44839"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [COLOR=Red]FIODOR[/COLOR] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44840"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL][/quote] Basiu, Diva ma już domek. :) Zaraz poprawię na wątku. Dzięki za ogłoszenia. Może jednak podmień Divę na psa w typie collie. Zdjęcia znajdziesz na chyba 6 stronię wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/12802730-post55.html[/url]
-
doczołgał sie do kałuży i padł - Pączek ma dom
GrubbaRybba replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam sunie na: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-malutkiej-suni-mieszanca-max-6kg-do-5lat-warszawa-144323/[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-malej-suczki-warszawa-142634/index2.html#post12809738[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-suczka-do-6kg-kudlata-puszek-okruszek-144066/index2.html#post12809747[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-z-ogrodem-czeka-na-mala-kudlata-suczke-leszno-144199/index2.html#post12809752[/url]