Jump to content
Dogomania

GrubbaRybba

Members
  • Posts

    6319
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GrubbaRybba

  1. Ocelot, a wiesz o niej coś więcej? To bym ogłoszenia zrobiła, bo szkoda bidulki.
  2. [quote name='ocelot']Nowy adres schroniska: [URL="http://www.schroniskotomaszow.pl"]Miejskie schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim[/URL][/quote] Chciałam zmodyfikować i wstawić nowe psy, ale niestety moje stare hasło administratora już nie działa. A nowego nie znam. :-( Nic nie mogę zrobić.
  3. [quote name='ocelot']Ryba jak znajdziesz chwilę to z pierwszych stron wątku zdejmij zdjęcia: Lili, Durki, Nitki, Luisa, Małego, Fibi i Bejbi. I Rexa.[/quote] Zdjęłam. Ale Małego i Rexa nie było na pierwszych stronach. Czy umiesz napisać coś więcej, gdzie poszły te psy? Czy są w DS, czy w DT? Aha, Ocelot, podaj mi proszę jeszcze jedną rzecz, a mianowicie nową stronę schronu. Może coś tam zaktualizuję.
  4. Ocelot, mówiłaś przez telefon, że dużo psów poszło do adopcji. Daj znać które, to ściągnę ogłoszenia i pozmianiam psy na pierwszych stronach wątku.
  5. Ja zrobiłam [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3406590&cid=161]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] [url=http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=24116]Animalia.pl :: Ogłoszenia :: terrier pies czany podpalany Opole[/url]
  6. [quote name='leni356']W Warszawie, dt[/quote] Cudnie!!! :loveu: Polecam się do robienia ogłoszeń!
  7. [quote name='leni356']Tak, to ona[/quote] A gdzie ona jest? Bo ja ostatnio rzadko zaglądałam i jakoś nie orientuję się. :( Cudnie wygląda. :loveu:
  8. [quote name='Anja2201'] 11) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/186/440acfbacab87c3dmed.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Boże, ta sunia jest w schronie już od przynajmniej 2,5 roku. :( Bidulka. Była, jak z Ocelot pierwszy raz pojawiłyśmy się w schronie i jest nadal.
  9. [quote name='leni356']Kudłatka w dt :lol: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3f1a41624614b4a2b1ee7f26ef1f867a,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1d877d0e8b2ff635da33590103769cbd,14,19,0.jpg[/IMG][/quote] Czy to Bejbi?
  10. Ocelot, dzięki że odpowiedziałaś malagos. :) Aha, czy Moher jest jeszcze? Wiem, że ci ludzie ze śląska go nie zabrali. Napisała jednak kolejna pani. Niewiele o niej wiem. Wiem, że ma dom z ogrodem i dzieci i szuka łagodnego psa. Poprosiłam ją o odpowiedzi na kilka pytań. Czekam na odpowiedzi. Aha, pytała też pani z Warszawy o Divę. Napisałam, że Diva już w nowym domu, ale że Marcelinka czeka i przesłałam zdjęcia. Zobaczymy, co z tego wyjedzie.
  11. Nie mam niestety zdjęć... Jakoś zabrałam aparat, ale zapomniałam zrobić zdjęć. Już opowiadam, jak to było... Pani Jola przybyła do Warszawy i zadzwoniła, że koniecznie musimy się spotkać i wybrać na wspólny spacerek. Pojechałam zatem na "wizytację". ;) Zabrałam moją sunię. Andzia i Funia od razu się sobie spodobały. My panią Jolą spacerowałyśmy, a dziewczyny biegały jak szalone co jakiś czas kąpiąc się w kałużach. To było istne wariactwo. :razz: Potem obie brudne niemiłosiernie padły na kanapie i pani Joli w domu. Taki to był fajny dzień. :) Funia oczywiście wygląda cudnownie i jest cudowna. Taka przytulanka - lizawka. :loveu:
  12. Kilka dni temu, ku mojemu zdziwieniu dostałam zdjęcie Trixi vel Aruki z informacją. :) Zatem śpieszę donieść, że sunia jest kochana, upieszczana i jak to kreślili właściciele, jest najukochańsza pod słońcem. :multi::multi::multi: Uwielbiam takie informacje. :loveu:
  13. Biedna Milunia. :(((( Oby za TM czekało cię wiecej szczęścia. [']
  14. Wstawiłam na ten wątek Śliniaka, jako propozycję do domku 1 i 3.
  15. [quote name='ocelot']Aleksandra_b - Chyba ma na imię już Tery.Za ogłoszenia będziemy bardzo wdzięczne. Opis spreparuję dzisiaj. Chyba, że Rybka się skusi? [/quote] Oczywiście, że może być Figo. :) Nie ma sprawy. Z góry dziękujemy za ogłoszenia.
  16. A czy Emir ma ogłoszenia? Jeśli tak, to gdzie? Może coś jeszcze dopiszę.
  17. [quote name='ocelot']na pierwszej stronie wszystko ok. Tyko Marcel to Marcelina:):):)[/quote] Oj, ups... co za wpadka. :P A ten drugi psiak, co z Marcelina siedzi w boksie to też sunia? Nazwałam go chyba Fafik, a powinna być Fafia. :P
  18. Polecam się na przyszłość. Żałuję, że tylko tyle mogę zrobić.
  19. Trochę zmodyfikowałam pierwsze dwie strony. Ocelot, oceń proszę, czy dobrze opisałam psy.
  20. Zrobiłam bannerek (138x100 px) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/natychmiastowa-pomoc-potrzebna-na-cito-dla-4-5-tyg-maluszka-ze-zdeformowana-lapka-143298/][img]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i942396.jpg[/img][/url]
  21. [quote name='ocelot']Nic straconego:) Dzisiaj ze Śląska mają po Mohera przyjechać:):):):) Rybko opisać tamte psiaki ze zdjęć? Co o nich wiem?[/quote] Fajnie, że Mohera zabiorą. :multi: Jasne, że opisać. Bo ja o nich nic nie wiem i nie mogę robić ogłoszeń.
  22. Niewiele niestety wiem o tym psie. Wiem, że młody. Pewnie ok 2 lat. Na pewno przed adopcją zostanie wykastrowany. Jest łagodny do ludzi i psów.
  23. [quote name='Basia1968']PO KOLEI: [COLOR=Red]DIVA[/COLOR] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44839"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [COLOR=Red]FIODOR[/COLOR] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44840"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL][/quote] Basiu, Diva ma już domek. :) Zaraz poprawię na wątku. Dzięki za ogłoszenia. Może jednak podmień Divę na psa w typie collie. Zdjęcia znajdziesz na chyba 6 stronię wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/12802730-post55.html[/url]
  24. Wstawiłam sunie na: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-malutkiej-suni-mieszanca-max-6kg-do-5lat-warszawa-144323/[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-malej-suczki-warszawa-142634/index2.html#post12809738[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-suczka-do-6kg-kudlata-puszek-okruszek-144066/index2.html#post12809747[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-z-ogrodem-czeka-na-mala-kudlata-suczke-leszno-144199/index2.html#post12809752[/url]
×
×
  • Create New...