Pusia1969- wierze,ze Twoi rodzice zgodzili sie na psa,ale wiec czemu nie chcesz wybrac sie do schroniska w Suwalkach??!!! Przeciez tam tez sa pieski do wziecia! No i masz jeden problem z glowy-nie musialabys szukac transportu. A to jednak troche za daleka droga z Gdanska do Sejn,dla 7-miesiecznego szczeniaka. Poszukaj w miejscowym schronisku,tam tez sa psy,ktore chca miec swoja Pancie!!!;)