Elkisz
Members-
Posts
460 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elkisz
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Elkisz replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
[B]Iskiereczko,Iskiereczko- powiedz przecie,gdzie twoj DOMEK,jest na swiecie????!!!!:-( :-( :-( [/B] -
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Elkisz replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Laluna- ze szczera checia,odnosnie transportu,ale nie dam rady przewiezc dwoch sun naraz i do tego pociagiem. Na raty,to juz predzej daloby rade! ale chyba ten DT dla Iskierki u DAGI,jest nieaktualny?! -
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Elkisz replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Iskierka chce znowu zablysnac!!! DAGA 27- czy ten DT dla niej jest caly czas aktualny,bo o ile pamietam oferowalas DT,tylko nie bylo transportu dla Iskierki?! -
Dorothy- wyluzuj troche;) ! Ja nie pisalam do Ciebie w formie pretensji,ale skoro tak to odebralas,to sorry! Wielka chwala Ci za to,ze wzielas Morgan z Ostrody:lol: . I chwala Ci za to,ze pojechalas po nia sama! Podziwiam Cie rowniez,ze mimo to jak napisalas- masz mnostwo zwierzakow i jeszcze wzielas jedna sunie,ktora nie jest sterylizowana i zbierasz na sterylke, chwala Ci za to!! ALE... ja tez wzielam sunie ze schroniska i tez po nia musialam jechac sama-pociagiem!! Nikt mi nie pomagal i nikt nie interesowal sie potem co dalej! moja sunia tez zbiera na sterylke,ale ja jakos nie robie z tego problemu. Co do Bystrej- nie musze Tobie sie tlumaczyc,dlaczego nie biore jej od razu. Nie chcialam,tego pisac na tym watku,bo watek nie jest od wywlekania jakis tam zali i pretensji,ze ja wypowiedzialam tylko swoje zdanie. Skonczmy,to zanim znowu nie zacznie sie jakas dyskusja w innym kierunku!!! Jeszcze raz Cie przepraszam,jezeli urazilam Cie tym.
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Elkisz replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Iskierke- przycmil blask innej suni:-( -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Elkisz replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Ktos nam obiecal zdjecia dawnej Delicji:razz: :razz: :razz: . Obie nas zjada ciekawosc,nie mozemy sie doczekac,zeby je zobaczyc!!! -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Elkisz replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Chyba juz wiem z jakim zwierzakiem Delicja jest zmieszana!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Niektore jej zachowania podchodza pod zajaca!!! Nigdy nie widzialam,zeby pies tak "stawal slupka". POza tym,Delicja kilka dni temu dostala w koncu cieczke. Nie mam sumienia jej pozniej kroic:oops: :oops: :oops: . -
Laluna- nie o to mi chodzi! Masz racje,ze w DT nie sprawdzi sie jak Bystra zachowuje sie do Delicji i odwrotnie! Chodzi mi oto,zeby juz cos nieco wiedziec o charakterze suni,a tego nie stwierdzi sie na 100 %,gdy sunia jest w schronisku wsrod wielu psow. Tam jest walka o przetrwanie! A DT jest potrzebny,zeby ustalic prawdziwy charakter Bystrej. Poniewaz,wiedzialabym jak mam dalej postepowac z nowa sunia i czego unikac. To nie jest tak,ze jezeli stwierdze,ze Bystra mi nie pasuje pod jakims wzgledem,to wroci do schroniska! Znajac charakter Bystrej,byloby mi nieco latwiej zapobiegac konfliktom miedzy suniami,ktore moga sie zdarzyc.
-
To jest dobre pytanie! Chyba lepiej zobaczyc jak ona zachowuje sie w DT,nizby potem mialo byc cos nie tak! Pamietajcie,ze juz mam jedna suczke.
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Elkisz replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Iskierko- Toba tez,zaczyna gasnac zainteresowanie!:shake: -
Obdzwonilam wszystkie mozliwe DT i powysylalam PW,ale nie ma zadnego wolnego DT:placz: :placz: :placz: Sunia nie ma szansy?!
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Elkisz replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam,ze wcinam sie w watek Morgany!:oops: Ale Sunie- ISKIERKA i BYSTRA,tez czekaja na odrobine zainteresowania.:roll: -
Nie rozumiem- dlaczego na Dogo... o jedne psiaki,to az trzeba " sie bic ", a inne nawqet nie maja cienia szansy- nawet na DT!!! :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: Bystra wciaz poszukuje DT,prosze pomozcie!!!:-( :-( :-(
-
Przeciez Bystra nie jest brzydkim psiakiem!!! Wiec dlaczego nikt nie moze ofiarowac jej DT, tylko na jeden miesiac!!! :shake: Psiaki ze schronisk sa najbardziej kochane,bo umieja docenic- co to jest DOM!
-
Dzien dobry Bystra! Nadal szukam DT dla Ciebie!!! Mam nadzieje,ze to juz niedlugo. Strasznie male jest zainteresowanie losem Bystrej:shake: :shake: :shake:
-
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
-
Bystra- Bardzo prosi o DT:-( . Byc moze dostanie szanse na normalne zycie,wiec dlaczegoby miala ta szansa sie zmarnowac?!:shake: :shake: :shake:
-
Sonix - Tak,tylko na miesiac i na pewno to sie nie przedluzy.
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Elkisz replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Czy ten DT,ktory mialbyc dla Iskierki,jest nadal aktualny??? Moze moglaby z niego skorzstac goscinnie Bystra???:roll: :roll: :roll: -
Laluna- niekoniecznie musi byc ta rezerwacja.Jezeli,za miesiac sunia bedzie,to dobrze a jesli ktos ja wezmie wczesniej,to tez dobrze. Lecz ja usilnie staram sie o ten DT. A czy ten DT- do ktorego miala isc Iskierka,jest aktualny?
-
Dzien dobry,dla Bystrej! Moze dzis,znajdzie sie ktos,kto moze zaooferowac DT?!
-
Delicji dopiero ksztaltuje sie charakterek,ale z tego co widze - to robi sie z niej troche taka zadziora! Dlatego usilnie prosze o DT dla Bystrej! Chociazby z tego wzgledu,zeby ocenic jaki ona ma charakter,bo tego nie oceni sie w schronisku!!!
-
Poszukiwany ciagle- DT! Czy naprawde nikt nie moze zaoferowac DT,na jeden miesiac???!!! Nawet z Warszawy lub Trojmiasta???!!!
-
[B]tak,Bystra BARDZO prosi o Domek Tymczasowy!!! :shake: :shake: :shake: Nie wiedzialam,ze jest az tak trudno znalezc DT!!! [/B]
-
Mam kilka pytan- Czy sunia ma w planach sterylke poprzez schronisko? Czy byla szczepiona kompletem szczepien? Czy na cos obecnie choruje? Byc moze kroi sie DT,dlatego te pytania.