[quote name='Olcia']Aniu polecam, bajki niby dla dzieci ale teksty niesamowite, i napewno niektore nie dla dzieci:)[/quote]
sąsiad czasem ogląda i na imprezkach podsuwa jakieś teksty... :tard: jesssssu mariiia zlewka niezła... :o :wink: ale co ty tu jeszcze robisz????już po kręglach??? :evilbat:
[quote name='Olcia']to bylo albo w johnym bravo albo w blizniakach crump[/quote]
ale ja tego nie oglądam... :bigcry: i nie kumam :megagrin: ale to nieważne,czekam na wrażenia... :smokin:
[quote name='Amelia23'] A powiedzcie mi moje miłe, lubią się Wasze psiaki przytulać i dają się całować? Bo Bezik w takich momentach warczy i wyrywa się :chainsaw:[/quote]
prędzej chyba rybki bym sobie oswoiła niż Jąderko wytuliła,ale nie mówię,że tego nie robię :evilbat: :megagrin:
[quote]mowisz i masz o ktorej mam byc????[/quote]
no niewiem jak wyrobisz się w czasie i ile ci zajmie u[b] Addy[/b]... :megagrin: ale zapraszam,zapraszam...
[quote]tylkoe jeszcze ciekawa jestem czego wrazeniem, bo to bedzie pewnie niespodzianka i jak wzykle bardzo sie zdziwie [/quote]
ooo to musisz być w stanie to ujawnić... :o
[quote name='Olcia']a jak zakoncze tydzien dobrym uczynkiem chociaz jednym[/quote]
bo dam ci szanse..jak będziesz wracać przez Czeladź to masz okazję spełnić drugi dobry uczynek :wink: :lol:
[quote name='Olcia'][quote name='Ania-k'][quote name='Olcia']jutro zdam relacje[/quote]
będziesz w stanie??? :o[/quote]
ciiiiiiiiiiii ale nie :lol:[/quote]
no właśnie bo mi się zdaje,że bedziesz pod wrażeniem... :wink:
[quote name='adda'][quote name='Ania-k'] poczekaj poczekaj,,,a skąd onte kamordole wozi??może niech zacznie spod jakieś banku wybierać???? :evilbat: :evilbat:[/quote] Kamordole w wiaderku :o Toż to jeden kamordol jak jedno wiaderko :roll:[/quote]
w jakim wiaderku???przecież on samochodem wozi--tym samochodem który jak zezłomujesz będzie mój :evilbat: :evilbat:
[quote name='adda']No, to masz fajnie 8)
TZ jedzie znowu po kamordole :o A mówiłam, że nie warto sprzątać :lol:[/quote] poczekaj poczekaj,,,a skąd onte kamordole wozi??może niech zacznie spod jakieś banku wybierać???? :evilbat: :evilbat:
[quote name='adda'][quote name='Ania-k']w sumie ci powiem,że tak myślałam,ale literki były tak poprzestawiane...,że musiałam [b]isę[/b] upewnić... :megagrin:[/quote]
:lol: :lol: :lol:[/quote]
dobre dobre... :klacz: :oops:
[quote name='Olcia']ale sie rozmarzylam co bym zrobila gdybym chociaz takie wiaderko miala[/quote]
pisz [b]Olcia[/b] pisz... :megagrin: ja to bym pewnie na początek bilet miesięczny kupiła... :evilbat: :evilbat:
[quote name='Wind']Wypozycze Wam swojego psa ;)
Ostatnio nauczylam ja komendy "kop" ... to tak przed wyjazdem nad morze, co rano bedzie mi grajdolek w piasku kopac :lol:[/quote]
:shock: :shock: [b]Wind[/b] to się nazywa wyzysk... :megagrin:
[quote name='adda'][quote name='Ania-k']to ile kasy w tym banku,że ty kcesz tylko do wiaderka??? [/quote] Wiaderkiem będziem ziemię wynosić :lol:[/quote]
a ja już myślałam,że ty niewiele potrzebujesz...i taka mało wymagająca jesteś... :evilbat: :evilbat: a tu proszę sprytna.... :o :o
[quote name='Olcia']i dokladam 2 czarne ryjowki co by kopanie szlo szybciej one wprawe maja :D[/quote]
ok jakoś siły rozłożymy coby sie wyrobić w czasie :lol:
[b]Adda[/b] albo jak będziesz chciała swoje auto "złomować" to się nie przejmuj...miejsce pod blokiem mam...nawet mogę sobie po nie przyjechać... :lol: :lol: