-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Chciałabym aby wreszcie wyjaśniono wszelkie pomówienia. Za dużo tego już było. Lawinia i rafali czy moglibyście się wypowiedzieć?
-
Ja jestem za tą w rozmiarze XXL.Lepsza większa niż za mała.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
magda222 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Czasem czuję się bezsilna.To jest koło zamknięte. Czy nie ma kary na takie osoby jak Biedrzycka? Czy ona jest bezkarna? Ręce opadają... -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
magda222 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
Tylko co zrobić z tą wysoko zawieszoną poprzeczką? :razz: Wątpię,żeby znalazł się ktoś kogo Kubulek bardziej by pokochał ;) -
Przelałam obiecane pieniądze.
-
Zrobiłam Łapeczkowi pogrubione,wyróznione i podświetlone allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=469707657"][COLOR=darkorange]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=469707657[/COLOR][/URL] Mam nadzieję,że będzie ono ostatnie i Łapek znajdzie najwspanialszy dom na świecie. Wszyscy trzymamy kciuki i wysyłamy pozytywne wibracje!!! :thumbs:
-
[quote name='Mada:)']Pani Madziu, a możeby tak zmienić tytuł, bo aż razi w oczy? :evil_lol: :razz:[/quote] Słuszna uwaga :cool3:
-
Nikt się nie kłóci. Po to jest forum,żeby wyrazić swoje opinie i podyskutować.
-
Fredzik - piękny piesek zmaltretowany przez inne psy w DS
magda222 replied to kamixx's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=3]Co?![/SIZE][/B] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [SIZE=3][B]Jestem w szoku !!![/B][/SIZE] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [SIZE=3][B]:loveu:Ale super !!! Jesteście kochani !!!:loveu:[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [/CENTER] P.S.Wycofywać ogłoszenia? -
Moje watpliwości wynikają z tego co przeczytałam na forum ONków. Nie znam osobiście lawinii czyli pani prezes. Mieszkam daleko,więc nie mogę tego sprawdzić. Ale ufam Wam i wierzę,że wybrałyście najlepszą opcję dla suni i małego.
-
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
magda222 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
Kubuś się po prostu dostosowuje do otoczenia :loveu: Pewnie stara Ci się też przypodobać ;) -
Zgadzam się z GrubbąRybbą i mam podobne wątpliwości. Ale zaufam dziewczynom,bo to one pojechały ratować Malwinkę i to one są na miejscu a nie ja. Zaraz przeleję obiecane 50 zł.
-
Malutki, rudy, puszysty Kamyk WRÓCIŁ. Ma u mnie dom na ZAWSZE!!
magda222 replied to Belula's topic in Już w nowym domu
Ptak może zjadł kiełbaskę a sedalin zostawił :) Jak gotuję ryż z mięsem i marchewką to pies bezbłędnie wyjada mięso,później ewentualnie ryż a marchewka zostaje.Dopiero odkąd zaczęlam rozgniatać marchewkę to niestety musi zjeść :evil_lol: A Kamyczkowi dupcia zmarzła i zgłodniała i w te pędy do Beluli poleciał :loveu: -
[quote name='zulugula'][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Magda222 - 100,- jednorazowo[/B] oraz [/FONT][/COLOR][B][COLOR=fuchsia][FONT=Verdana]50,-[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=fuchsia][FONT=Verdana]deklaracja stała comiesięczna[/FONT][/COLOR][/quote] [B]Zulugula [/B]ja oferowałam 50 zł co miesiąc dopóki Malwina nie znajdzie DS.Nie przypominam sobie żebym pisała o jednorazowej wpłacie 100 zł. Oferowałam jedynie,że mogę kupić karmę i przesłać zamiast 3 miesiące płacić składkę.