[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]sisia a cóż to za avatr masz????????? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]
a zwierzaczek z simsów i kosteczke moderator.... :P:P tak na przekor :diabloti: