Jump to content
Dogomania

giselle4

Members
  • Posts

    44373
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by giselle4

  1. kto na rączkach u michlle? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7278/832ad25200236cf351c57be3/sdc15233[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2901/b4ca862a000171c951c57c93/sdc15234[/IMG] kąt jego cały w siersci ale to jego azyl:)
  2. i panna Poziomka sliczna,grzeczna i posłuszka po sterylce aborcyjenej dochodzi do zdrowia na izolatce. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6677/84b696dc001abcd651c522e6/sdc15228[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9268/6193802e0025fa6651c522e5/sdc15223[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8923/ce42135200201a5551c522e5/sdc15231[/IMG]
  3. Sabunia szczesliwa na spacerku taki mix rotki z bokserem? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2775/b5b6788f0014e67a51c52217/sdc15216[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2775/b5b6788f0014e67a51c52217/sdc15216[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14282/075ea21e00058b1a51c52217/sdc15215[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12167/86801930002cf65a51c52217/sdc15214[/IMG]
  4. Księciunio malutki szkrab ,starszy i bojacy ale powoli wychodzi na ,,ludzi,, prosi o spacerki ale chyba dlatego spal na ulicy bo był zakleszczony ,zapchlony i brudny ale radosny [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi13094/b2d31e3a000a00d751c52217/sdc15204[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8928/1bbbf13a0014ca8b51c52218/sdc15205[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3079/74efe0e10026ae7e51c52216/sdc15206[/IMG]
  5. zycze wspaniałych wakacji pani i jej małej przyjaciółce
  6. [quote name='milka10']Pani Basiu.. przełóżmy jutrzejsze mycie na kolejny raz. Niestety do mycia jest tylko Ola i ja jutro, a ja nie mogę kąpać bo mam rany na palcach..[/QUOTE] kąpie i strzygę na bieząco ale pomoc potrzebna w kąpieli dzisiaj chyba ten deszcz umyje wszuystko:(
  7. [B]moje,,psiaki dostały alimenty od cioteczki fiorsteinbock Tuptus-10zl Lucynka-20zl Amorek-10zl Kesh-10zl bardzo dziękujemy i zapisujemy[/B]
  8. [B]moje,,psiaki dostały alimenty od cioteczki fiorsteinbock Tuptus-10zl Lucynka-20zl Amorek-10zl Kesh-10zl bardzo dziękujemy i zapisujemy[/B]
  9. [B]moje,,psiaki dostały alimenty od cioteczki fiorsteinbock Tuptus-10zl Lucynka-20zl Amorek-10zl Kesh-10zl bardzo dziękujemy i zapisujemy[/B]
  10. ,,moje,,psiaki dostały alimenty od cioteczki fiorsteinbock Tuptus-10zl Lucynka-20zl Amorek-10zl Kesh-10zl bardzo dziękujemy i zapisujemy
  11. [quote name='Mysza2']o Boziu, Grażynko, dlaczego:([/QUOTE] taka była decyzja weta,mnie tam nie było ktory powiedzial ze po tych lekach to moze jeszcze jedną taka dawkę wziąc ale to juz koniec dla mnie tez koniec ...ryczalam dopiero odszedł Bastus teraz On.... chory Tupek i tez czekanie czy lepiej czy gorzej?
  12. Jwonko, bo Ty pamietasz a my za Tobą kiedy pokazalam pani Ani Twoje fotki i Twoje wspominki z jego fotkami popłakala sie Pamietamy Sambusiu
  13. Zegnaj maluszku,,cos się skonczyło pozostal żąl:( (*)
  14. to są podziękowania za adopcje dla Ciebie bo mimo ze Sambus odszedł to Ty jego kochałas a On Ciebie bo mial taka szansę...dziekuje
  15. [quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, mnie już to wszystko przerasta. Podziwiam Was za determinację i codzienną walkę :([/QUOTE] Edi a łzy a zal do calego swiata a smutek a stres...i tak walczymy...Ty tez o kazda dusze .,tych ktore nie prosiły sie na swiat
  16. Muszka tez potrzebuje czlowieka jak kromki chleba [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19205/05f9ebc20012ed5f51c17e0b/sdc15149[/IMG] modelka [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11443/c77b1f2b0028ea6751c17e0b/sdc15150[/IMG] młoda [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16224/eaec04a500293dc751c17e0b/sdc15153[/IMG] i malutka
  17. Rufus potrzebuje domu...prosze pomozcie [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi589/b22e4e0b0003803e51c17ca9/sdc15160[/IMG] to duzy ale niezwykle spokojny pies [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12325/19a689630013ec4351c17ee5/sdc15164[/IMG]
  18. [B]kochani ,prosze pamietajcie o wodzie dla zwierząt to ich zyc i byc[/B]
  19. to ja wstawie fotki Kesha ktory nic nie wie o zamieszaniu i tego ze chcemy jego oddac do adopcji:)
  20. [quote name='WARANSKA']Jesli znajdziesz wolna chwile Graziu :lol:zrob prosze zdjecia tych wszystkich rabatek.Jestem ciekawa,bo u mnie nawet w donicach kompletne liliputki :-( zdecydowanie brak slonca[/QUOTE] ok...zrobie juz przekwitaja ale jeszcze jest troche kwiecia a Kotek mial katar,był odwodniony i chudy i widac za kim biega za michele oj,niewdziecznosc to niewdziecznosc hihihi
  21. [quote name='WARANSKA']Bardzo dziekujemy za cudowne zdjecia, naszego seniora Tuptka :loveu: On raczej pilnuje tych kielbasek na zaczarowanym parapecie,kosiarke w nosie ma :evil_lol: zauwazylas? kiełbaska byla na tabletki odrobaczajace a ze byly troche zimne trzeba było ja połozyc na chwilką na okno i moze masz racje a ja myslalam ze On tak kosiarki pilnuje hihihi
  22. zobaczcie jak on umaszczony Noreczka troche sie jego boi
  23. Tuptus odpoczwa i ma na wszytsko oko troche mała ta poduszka oj,mam tyle na glowie i kosiarki musze pilnowac to nowy nabytek,umierał pod Kauflandem i wcale sie nie boi psow
×
×
  • Create New...