-
Posts
44373 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by giselle4
-
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
giselle4 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Kesh deszczowy -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
i panna Poziomka sliczna,grzeczna i posłuszka po sterylce aborcyjenej dochodzi do zdrowia na izolatce. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6677/84b696dc001abcd651c522e6/sdc15228[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9268/6193802e0025fa6651c522e5/sdc15223[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8923/ce42135200201a5551c522e5/sdc15231[/IMG] -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Sabunia szczesliwa na spacerku taki mix rotki z bokserem? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2775/b5b6788f0014e67a51c52217/sdc15216[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2775/b5b6788f0014e67a51c52217/sdc15216[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14282/075ea21e00058b1a51c52217/sdc15215[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12167/86801930002cf65a51c52217/sdc15214[/IMG] -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Księciunio malutki szkrab ,starszy i bojacy ale powoli wychodzi na ,,ludzi,, prosi o spacerki ale chyba dlatego spal na ulicy bo był zakleszczony ,zapchlony i brudny ale radosny [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi13094/b2d31e3a000a00d751c52217/sdc15204[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8928/1bbbf13a0014ca8b51c52218/sdc15205[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3079/74efe0e10026ae7e51c52216/sdc15206[/IMG] -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
giselle4 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zycze wspaniałych wakacji pani i jej małej przyjaciółce -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='milka10']Pani Basiu.. przełóżmy jutrzejsze mycie na kolejny raz. Niestety do mycia jest tylko Ola i ja jutro, a ja nie mogę kąpać bo mam rany na palcach..[/QUOTE] kąpie i strzygę na bieząco ale pomoc potrzebna w kąpieli dzisiaj chyba ten deszcz umyje wszuystko:( -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
giselle4 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[B]moje,,psiaki dostały alimenty od cioteczki fiorsteinbock Tuptus-10zl Lucynka-20zl Amorek-10zl Kesh-10zl bardzo dziękujemy i zapisujemy[/B] -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
giselle4 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
,,moje,,psiaki dostały alimenty od cioteczki fiorsteinbock Tuptus-10zl Lucynka-20zl Amorek-10zl Kesh-10zl bardzo dziękujemy i zapisujemy -
Szamanek-za cale dobro swiata cioteczkom dziękuje.MAM DOMEK
giselle4 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']o Boziu, Grażynko, dlaczego:([/QUOTE] taka była decyzja weta,mnie tam nie było ktory powiedzial ze po tych lekach to moze jeszcze jedną taka dawkę wziąc ale to juz koniec dla mnie tez koniec ...ryczalam dopiero odszedł Bastus teraz On.... chory Tupek i tez czekanie czy lepiej czy gorzej? -
Szamanek-za cale dobro swiata cioteczkom dziękuje.MAM DOMEK
giselle4 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zegnaj maluszku,,cos się skonczyło pozostal żąl:( (*) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
to są podziękowania za adopcje dla Ciebie bo mimo ze Sambus odszedł to Ty jego kochałas a On Ciebie bo mial taka szansę...dziekuje -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, mnie już to wszystko przerasta. Podziwiam Was za determinację i codzienną walkę :([/QUOTE] Edi a łzy a zal do calego swiata a smutek a stres...i tak walczymy...Ty tez o kazda dusze .,tych ktore nie prosiły sie na swiat -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Muszka tez potrzebuje czlowieka jak kromki chleba [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19205/05f9ebc20012ed5f51c17e0b/sdc15149[/IMG] modelka [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11443/c77b1f2b0028ea6751c17e0b/sdc15150[/IMG] młoda [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16224/eaec04a500293dc751c17e0b/sdc15153[/IMG] i malutka -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Rufus potrzebuje domu...prosze pomozcie [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi589/b22e4e0b0003803e51c17ca9/sdc15160[/IMG] to duzy ale niezwykle spokojny pies [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12325/19a689630013ec4351c17ee5/sdc15164[/IMG] -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
giselle4 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[B]kochani ,prosze pamietajcie o wodzie dla zwierząt to ich zyc i byc[/B] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
giselle4 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
to ja wstawie fotki Kesha ktory nic nie wie o zamieszaniu i tego ze chcemy jego oddac do adopcji:) -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
giselle4 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='WARANSKA']Jesli znajdziesz wolna chwile Graziu :lol:zrob prosze zdjecia tych wszystkich rabatek.Jestem ciekawa,bo u mnie nawet w donicach kompletne liliputki :-( zdecydowanie brak slonca[/QUOTE] ok...zrobie juz przekwitaja ale jeszcze jest troche kwiecia a Kotek mial katar,był odwodniony i chudy i widac za kim biega za michele oj,niewdziecznosc to niewdziecznosc hihihi -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
giselle4 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='WARANSKA']Bardzo dziekujemy za cudowne zdjecia, naszego seniora Tuptka :loveu: On raczej pilnuje tych kielbasek na zaczarowanym parapecie,kosiarke w nosie ma :evil_lol: zauwazylas? kiełbaska byla na tabletki odrobaczajace a ze byly troche zimne trzeba było ja połozyc na chwilką na okno i moze masz racje a ja myslalam ze On tak kosiarki pilnuje hihihi -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
giselle4 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zobaczcie jak on umaszczony Noreczka troche sie jego boi -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
giselle4 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tuptus odpoczwa i ma na wszytsko oko troche mała ta poduszka oj,mam tyle na glowie i kosiarki musze pilnowac to nowy nabytek,umierał pod Kauflandem i wcale sie nie boi psow