[quote name='Mysza2']Przepraszam, że to tak długo trwało, ale wreszcie Kesh doczekał się bazarku:)
Serdecznie zapraszam i proszę o pomoc w rozsyłaniu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246283-Ciuszki-biżu-różniaste-różności-dla-Kesha-do-05-09-2013-godz-22-00[/URL][/QUOTE]
Elu ,bardzo dziekujemy
bo z Keshem kulejemy