-
Posts
8971 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gusia0106
-
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']i oby ją skutecznie wykorzystały ;)[/QUOTE] Wredzioch jaki! ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']e niemozliwe ;)[/QUOTE] No ma jeszcze drugą część dnia na popisy ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Wysłałam kontrolę do domu na przeszpiegi i co? No właśnie i nic :) Wszystko w porządku :) Zadziwiająco wszystko w porządku :) Holly nawet nie raczyła zejść skąd? - no oczywiście, że z łóżka, tylko Kajuś bronił psiego honoru szalejąc jak cymbał. Nie zapeszam, ale na razie wszystko gra ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']a skoro Holly wskakuje na łózko to może i jakas niespodzianka ziemna na nim sie wraz z nią znajdzie ;)[/QUOTE] Weź mnie nie wnerwiaj ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']ręce nogi móżn na scianie a conajmniej ziemię z doniczki na pomarańczowym ;)[/QUOTE] W najlepszym przypadku ;) A bardzo się zdziwiłam rano, że ona nie jest zainteresowana kiełbaską. W przeciwieństwie do Kajaka ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No jak to co zastaniesz? Mała pewnie będzie się huśtać na Kajakowym uchu ;)[/QUOTE] Na razie to ona do Kajaka bardzo ostrożnie. On by już chciał się bawić nową zabawką ale ona jeszcze niekoniecznie się daje turlać ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ja to się zawsze zastanawiam jak to jest, że takie schroniskowe padliny co to nigdy w domu nie były i nic nie widziały, od razy wiedzą do czego służy łóżko ;) Dzisiaj pół nocy spędziłam na zganianiu jej ze swoich pleców, głowy, nogi...;) A rano zostałam obudzona lawiną całusów. Wczoraj przerażona, zdrętwiała, na smyczy nie chciała zrobić ani kroku. Dzisiaj radośnie merdając ogonkiem przeszła cały 15 minutowy spacer. Niestety zostali sami w domu, aż się boję co zostanę po powrocie -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Czaderskie ma umaszczenie :) Z tym, że wiesz co? Coś mi się widzi, że holly to ona nie będzie, jak już się rozbryka ;)[/QUOTE] I pewnie masz rację ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Oto Holly w wersji suchej ;) [img]http://img221.imageshack.us/img221/3751/sam0701dww.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/6664/sam0705.jpg[/img] [img]http://img703.imageshack.us/img703/4522/sam0706h.jpg[/img] -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Piekna , przepiekna. W moim typie , zaraz po owczarkach ofkors. Czasami na oku , w wyniku odrzenienia robi sie wrzód, moja sunia miała. kilka rodzajów kropli w okreslonej kolejnoci i przeszło. Mam nadzieje ze malutkiej tez sie uda oczko/a wyleczyc.[/QUOTE] Kochana, jeszcze raz wielkie dzięki za Twojej Magdy, że mi przywiozła Pokurcza -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']gusia schodzisz na pokurcze normalnie ;) a gremlin nie chce kota ani zadnego tymczasa :placz:[/QUOTE] Mysza mnie zawsze na minę wmontuje ;) -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Wiem Gusiu, że byłaś, pięknie dziękuję:-) Czekamy na telefon od Pani, która ma sprawdzić ogłsozenie o znalezieniu małego brązowego psiaka, które ominęła rano nie zapisując telefonu, a po przeczytaniu naszego ogłoszenia kilka godzin później skojarzyła, że to może Sylwek. Ma niedługo zadzwonić i podac numer z tamtego ogłoszenia... A przyjmiesz od mojej sąsiadki, nie ode mnie? Bo dostałam właśnie dzisiaj stówkę i chętnie przekażę ją dla Holly:-)[/QUOTE] Mam nadzieję, że to on. Dzięki Ewunia, jeśli tak to się zgadzam. Na fundacyjne konto w takim razie poproszę, z dopiskiem dla Holly ;) A nasz doktor Maciek to zna się na oczach? -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Gusiu, mam słać na konto, czy jakoś się spotkamy i przekazać Ci osobiście kaskę? Ja prawdopodobnie od jutra też będę miała szczeniaczka, tyle, że 7-tygiodniowego. "Moi" bezdomni spotkali jeszcze bardziej bezdomnych, którzy chcą się pozbyć takiego malucha:-( Kazałam im zabierać natychmiast. Umówili się na jutro na 12 po odbiór. Nie wiem, gdzie go umieścić, ale coś muszę wymyślić. Kilka dni może przeczekać w kontenerze z tymi "moimi". Ja zabiorę malucha do weta, odrobaczę, kupię dobrą karmę i będę codziennie zaglądać do niego. Założę wątek i może znajdzie się jakiś dom...[/QUOTE] Od Ciebie też nie biorę, mało masz psów? Szukałam Sylwka w niedzielę rano, znam te tereny dobrze, ale nic. Tam jest milion miejsc, w których się mógł schować niestety. Masz jakiś nowy trop? -
Holly siostra Molly - ma już swojego Pana i swój domek :)
gusia0106 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Jaki wypłoch fajny :) Rzeczywiście na fotkach widać, że z oczkami coś nie bardzo... Poproszę Cię o nr konta na PW to prześlę jakiś grosik :)[/QUOTE] Od Ciebie nie biorę, nawet mnie nie wnerwiaj. Jak wyschnie zrobię jej nowe zdjęcia, ona jest ładna. O ile taki pokurcz może być ładny ;) Ale za to cuchnie strasznie -
Przyjechała do mnie dzisiaj na tymczas. Malutka, kruszynka, wygląda jak siedem nieszczęść. Miała być siostrą Molly, mojej poprzedniej tymczasowiczki, ale wszystko wskazuje na to, że nie jest. Zgodnie z dokumentami, które dostałam ze schroniska ma 5,5 miesiąca - teoretycznie urodziła się 28 lipca 2011 roku. I bardzo możliwe, że tak właśnie jest. Zajrzałam jej do pyska - same mleczaki. Jest malutka i taka raczej zostanie. Waży 3 kg. Jest chudzinką. I tu się kończą dobre wiadomości. Kaszle to po pierwsze. Coś jest nie w porządku z oczkami - prawe bardzo łzawi, ale to mniejszy problem. Na lewym jest jakieś bielmo, jakby zaćma czy coś takiego. Zupełnie się nie znam na chorobach oczu. Jutro idziemy do weta więc pewnie się dowiemy. Jest bardzo ostrożna i przestraszona. Na razie tylko szczeka na Kajaka i nie chce się przytulać. Jakby ktoś nas chciał wesprzeć finansowo, będziemy wdzięczne. [FONT=verdana][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa[/FONT] [FONT=arial][FONT=verdana]Numer konta: [/FONT][/FONT][FONT=verdana][B][COLOR=#000000]86 1370 1109 0000 1706 4838 7316 Z dopiskiem Holly Wpłaty: [/COLOR][/B][COLOR=#000000]100 Ewa Marta 60 Mysza [/COLOR][B][COLOR=#000000] Wydatki: [/COLOR][/B][COLOR=#000000]30 wet 10.01. 43,34 leki 10.01 60 szczepienie 11.01. [/COLOR][B][COLOR=#000000] SALDO: [COLOR=lime]+ 26,66 zł [/COLOR] [/COLOR][/B][/FONT] Panie i Panowie - oto Holly, siostra Molly ;) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4366/sam0663x.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5880/sam0665r.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9217/sam0672.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4109/sam0677k.jpg[/IMG]
-
[quote name='mysza 1']Siostra Molly dzisiaj opuściła schronisko a dobra dusza wiezie ją do Gusi :) Fajnie, co? :)[/QUOTE] Ba :) A tu najnowsze wieści od Molly ;) Cześć Agniesiu:) Strzelanie w Sylwestra nie ruszało jej wogóle,bardzo dobrze bo biegaliśmy z nią na spacerek co godzinę.Niestety Molly przeszła bardzo infekcję,w poniedziałek nie miała siły wstać z posłanka,więc biegiem pojechaliśmy do kliniki,dostała kroplówkę i antybiotyk który dostała na 3 dni.Jak się okazało prawdo podobnie zaraziła się ode mnie wirusem rota,ja w czwartek miałam silne skurcze brzucha i nie spałam całą noc.Teraz jest wszystko super,Molly broi jak tylko może,dzisiaj szczekała rano już o 5 30,bo sąsiedzi chodzili po klatce.Trochę się na nią zdenerwowałam i pokazałam jej gazetę zwiniętą w rulon,bo wyciągneła nam dzisiaj wykładzinę w sypialni spod listwy ,broi broi i broi ,ale myślę że to taki okres:) Nie spuszczamy jeszcze jej ze smyczy ale biegamy z Wicią za nią jak jakieś wariatki:)) Napisz Agniesiu koniecznie co dzieje się z jej siostrą,pozdrawiamy Kasia i Molly:)
-
Kolega robił porządek w starych zdjęciach z wakacji, a tam...
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
gusia0106 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']A propo sedalinu. Wetka powiedziała mi, że substancja czynna w tym preparacie, czyli acepromazyna, nie może być sprzedawana w Polsce, bo tak jak w przypadku wycofania obróżek Preventic, znowu coś tam kombinują w przepisach UE. Ponoć sedalin, który jest na rynku to wszystko stare zapasy. Jeśli się skończą, sedalinu zabraknie.[/QUOTE] I całe szczęście- więcej z nim problemów niż pożytku Jak Frocia dzisiaj?