[quote name='Darianna']aaaaa, u nas?
Nie wyszła nam adopcja seterka i nie powiększyliśmy stadka, za to byliśmy w weekend na wsi i jutro wieczorkiem wstawię foty - dziś sił już nie mam :D[/quote]
Nie wiem czy nie czytałam tego czy co, ale nic nie wiedziałam, że chcecie adoptować seterka :loveu:
A czemu adopcja nie wyszła?