[quote name='dadiii']hejka :D
co tam u was slychac?? xD[/QUOTE]
Hej. ;)
Ja mam malutkie problemy w szkole, bo pewna panna nawymyślała bzdur na mnie :p
[quote name='bianka19']Super , cieszę się :multi:
Ale myślałam , że już nas nie lubicie. :-([/QUOTE]
:buzi:
Nie no coś ty, nigdy ;)