[quote name='Izuuus']Też mam wychowawczyni babe uczącą mnie histy, ale kosa.
Haha, czyli zadanie, a nei sprawdzian, czy odpowiedz, u nas to ocena wspomagająca. :diabloti:
[url]http://i33.tinypic.com/2v01wcp.jpg[/url]
[/QUOTE]
Ale jest 6 ! xd u nas też prawie się nie liczy z tego ocena, ale jak bd mi się wahać to mi pomoże :diabloti:
Fiooooooduuuńń :loveu::loveu: