[quote name='Izuuus']U nas wczoraj też było bielutko, jak szłam z Miśkiem do szkoły, to już w ogóle nie dość, że biało to śnieg po oczach sypał. Ale się stopiło, jak widać, uff :cool3:[/QUOTE]
z Miśkiem ? :razz: no tu jakoś nie chce się trawa pokazać :shake: