[quote name='Neris']Wiem, że jest pewien odzew w sprawie adopcji zagranicznej, ale na razie jeszcze nie ma konkretów. Tundra, którą poprosiłam o pomoc, wyjeżdża na urlop do Polski i przez najbliższe 2-3 tygodnie nie będzie mogła zadziałać.[/quote]
dobrze, że coś się kręci... trzymam kciuki za Smutaska i za domek