[quote name='beka']Beatko a widziałaś ją ostatnio..
Jak duża jest?
Przepraszam ale nie mam czasu, czy mozesz mi przypomnieć gdzie sa najbardziej aktualne zdjecia suni?
Mam zapytanie o Idę , ale Ida może poczekać zwlaszcza że mam mieszane uczucia czy chcę ją oddać.
Daj szybko te informacje to zaraz wyśle do tych ludzi...[/quote]
Najbardziej aktualne zdjcia sa na pierwszej stronie ale to sa zdjecia z przed miesiaca teraz jej nie widzialam z tego co wiem teraz jest do kolana ale podobno juz nie rosnie ma juz ponad pol roku!!!
Szukam jej pilnie domu chociaz tymczasowego juz napisalam do jednej osoby czekam na odpowiedz!!!!
Dziekuje beka za chec pomocy!!!