Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. [quote name='Tinka:)']robili nam ale nie ma jeszcze ich... u nas w grupie więcej osób by było. co najmniej 10 :evil_lol:[/quote] to jak tylko dostaniesz to ja chce 1 zobaczyć :diabloti: ooo co za wytrwała grupa :D ciekawe czy ty byś była w tej 10 :evil_lol: ile was w sumie jest? Chyba nam rozmowę skasowali :shake:
  2. [B][COLOR=Magenta]Z pozdrowieniami od Aleksandra :loveu: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/897/pywaph5.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  3. [quote name='Tinka:)']a jakie? :P nawet dziewczyna która prowadziła u nas warsztaty z afro miała takie :P aleksander był taki od początku :roll: :evil_lol:[/quote] no wiesz, mnie trenował facet w szerokich spodniach -tańce latynowskie, więc to nie warunek, ale na pokazach czy konkursach oni mają inne spodnie. :p A gdzie tam Aleksander z braku dogo zmienił orientacje :evil_lol:
  4. [quote name='Tinka:)']jak nie :razz: aaaaaaa! fajna tapeta :cool3:[/quote] no nie :) do afro nie pasują takie ;) taka kobieca tapeta :evil_lol: Aleksander zmienił orientacje i tapetę :D
  5. [quote name='Tinka:)']ano hh, ns, locking, popping, afro, dancehall iptitd :evil_lol:[/quote] ooo fajnie, ale do afro to te spodnie nie pasują ;) locking też fajny :p [COLOR=Magenta][SIZE=5][B][SIZE=7]Niespodzianka !!!!! [/SIZE] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4427/olek1111me6.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/COLOR]
  6. [quote name='gops']:) ja ci small przesle ciasto jutro mojej roboty moja specjalnosc :evil_lol: wysle kurierem :roll:[/quote] oo fajnie, im wiecej tym lepiej :evil_lol:
  7. [quote name='Tinka:)']gruba będziesz :evil_lol: a krem mój, nie dam! sama se zrób, o! nic trudnego... nima obrazków.[/quote] ee glupie gify :angryy: trudne, ja nie umiem piec, gotować spoko ale piec :shake: [quote name='gops']hehe ja tez chce lukru mi tez wyslij :diabloti: to on piesojad jest?? :evil_lol:[/quote] [quote name='Tinka:)']nie lukru tylko kremu, czytaj uważnie :P[/quote] wy sie nie umawiajcie bo krem jedzie do mnie i więcej nie będzie :evil_lol:
  8. jak nie ma gifów? mi się ruszają, :roll: a juz sie cieszyłam że wam ładne ruszające obrazki wkleję a tu nic :placz: Spakuj mi trochę kremu i poślij kurierem ;)
  9. [quote name='Tinka:)']Ja ciągle jakieś cista, ciasteczka, obiady i inne cuda niewidy :evil_lol: ale rafaello to raczej byś nie pogardziła :loveu::loveu: nie lubię życzeń ale nawzajem :P[/quote] ja też nie lubię, ale podobały mi się gify :evil_lol::evil_lol: zależy jakie rafaello bo nie wszyscy robią dobre :p chociaż ty zapewne robisz pyszne :loveu:
  10. [quote name='gops']heheh najwyzej poszczujesz go moli :)[/quote] [quote name='Tinka:)']powiemy :evil_lol::evil_lol: To ty kim będziesz? smerfetka już zajęta :evil_lol: ciasto to dopiero jutro!:turn-l: (ale krem już dzisiaj można :evil_lol:) tak wogle to mam 5 ciast :shake: marchewkę jadłam w środę :cool3:[/quote] Noo gdzie tam, sir orzech jeszcze by mi Molcie wszamał :roll: ani sie ważcie mówić bo będzie duszenie :diabloti: Łoo to kucharka z Ciebie Tinka :loveu: ja do placków to noga jestem, do tego lewa :P my jak na każde święta kupujemy gotowe, ale też 5 rodzajów :evil_lol: u nas i tak nikt nie je ciast, ja tylko babki piaskowe :loveu: [CENTER][B] A tak w ogóle to[/B] [IMG]http://www.gifcenter.prv.pl/images/wielkanocnynapis.gif[/IMG] [IMG]http://www.gifcenter.prv.pl/images/krolikikogut.gif[/IMG] [SIZE=4][B][COLOR=Magenta]Wszystkiego dobrego (dla moich galeryjnych gości) :loveu: zdrówka, szczęścia[/COLOR][/B][/SIZE],[B][/B] [B][COLOR=Magenta] [SIZE=4]dużo niespodzianek[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://www.gifcenter.prv.pl/images/wyskakuje.gif[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Magenta][B] miłego[/B] [/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.gifcenter.prv.pl/images/maluje.gif[/IMG] [SIZE=4][B][COLOR=Magenta]malowania pisanek :p[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://www.gifcenter.prv.pl/images/happyeaster.gif[/IMG][/CENTER]
  11. [quote name='gops']a czy sir orzech wie ze jest gargamelem :evil_lol:?[/quote] dla mojego bezpieczeństwa lepiej mu nie mówić :eek: ani się ważcie :stop: bo będzie :mad: po dupie
  12. co mi tu dublujesz w galerii :evil_lol::evil_lol: [QUOTE]Faktycznie... skleroza:roll: Mi. nie denerwuj się sama chciałaś :evil_lol: Lecę kończyć ciasto.[/QUOTE] oj będziemy bić po pysku :P Jakie ciacho? :D:D marchewkę a nie ciacho :P
  13. Nie pyskuj ! :diabloti: bo ci blokadę do mojej galerii założę :evil_lol: nic nie widać na zdjęciu, chyba go na komputer wrzucę i rozjaśnię :evil_lol: tylko pitta widać :D:D o i widzę arafate?! bleee :diabloti:
  14. [quote name='Tinka:)']Już jestem! :evil_lol::evil_lol: to ty jesteś smerf dzikus... ale nadal nie mamy Gargamela![/quote] Nie możesz być :mad: jako Laluś nie pozwalam :evil_lol: Jak nie mamy Gargamela :angryy: a sir orzech to co? :evil_lol:
  15. [quote name='Tinka:)']nie są tragiczne :mad: zarąbiście wygodne, uwielbiam takie wieeelkie :loveu:[/quote] przestań bo przestane cię lubić :diabloti::diabloti: podobają mi sie szerokie, ale damskie a te wyglądają jak męskie :evil_lol: damskie są węższe i mają krok wyżej :p
  16. nie wiedziałam że nie dopuszczają łaciatych :crazyeye: ale w Pl chyba dopuszczają nie :p łaciate sa tez ładne takie śmieszne ;) ale morele to mmmmm....:loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. o tak brązowe pudle to już w ogóle rzadkość ;) ale srebrne też nie często się widuje :p nie to co białe i czarne, mi się podobają morelowe i łaciate :loveu: Moli też zmieniła kolor odkąd była dzieckiem
  18. [quote name='Mi.'][B]chciałam z nim skakać, on ma talent ale jest za bardzo nerwowy, więc dla zrelaksowania chce z nim trenować ujeżdżenie. Na razie planuje...[/B][/quote] fajnie ;) to trzymam kciuki za was :loveu:
  19. [quote name='Mi.'] [B]bo u mnie nie ma dobrych warunków. Po za tym mam dobrego konia i chce z nim coś osiągnąć, a w ptt to mi się nie uda bo to nie jest stajnia sportowa tylko rekreacyjna.[/B][/quote] chcesz z nim skakać ? ;) fajnie, masz juz pozałatwiane wszytko z nową stajnią czy tylko planujesz na razie?
  20. ślicznie Frankowi w ubranku :loveu: ale w różu było by lepiej :evil_lol: Czemu chcesz zmienić stajnie?
  21. [quote name='Paulina87']Jakie tragiczne :mad:... No fakt już mają 7 lat... ale i tak są cudowne... teraz odkładam kase żeby kupić nowe[/quote] tragiczne :eviltong: zero kobiecości w tobie jak je masz na tyłku :evil_lol:
  22. to hołek tylko w ostrym świetle ;) popatrzcie na to zdjęcie też jest czerwony :p [IMG]http://www.hovawarty.sk/fotografie/fotografie-vseobecne/hovawart-0013.jpg[/IMG]
  23. przykro mi :-( A ile Basterek ma lat teraz? Srebrne pudelki są dość rzadko spotykane ;) Kellusia rozumie że Basterka nie wolno drażnić, mądra psinka jeszcze mu pomaga :) Ja miałam zamiast Molci mieć pudla, nawet pojechaliśmy zobaczyć szczeniaka ale było to strasznie dziwne, bo właściciel nie przyjechał tylko kazał nam do jego mamy podjechać, dom totalna ruina :shake: w ogrodzie kilka pinczerów miniatur, szczeniak biały pudelek był ale wydawał mi się strasznie duży na wiek jaki podali, a tak w ogóle to chciałam zobaczyć jego mamę to powiedzieli że nie ma jej tu, że syn (ten właściciel co nie przyjechał) tylko podwiózł szczeniaka, w końcu nie kopiliśmy go bo nie spodobało nam się to wszystko, mało tego jak pytaliśmy kogoś o drogę to facet zaczął sie śmiać i mówi ze to alkoholicy :shake: więc podziękowaliśmy, no ale trafiliśmy co prawda do bardzo sympatycznej rodziny, ale i tak nas oszukali bo Moli miała być shih-tzu :angryy: ale to tak juz jest z pseudo hodowlami
  24. [quote name='gops']ataki ma codziennie :roll: a wazy cale 6 kg hehe a w klacie ma 40cm :) zawsze wazyl 5 kg ale ostatnio mi przytyl :multi: wkoncu[/quote] biedny :-( groźne są takie ataki? dajecie mu leki jakieś, Kella go nie zamęcza za bardzo? Moli waży 5 :) w klacie też ma coś ok 40 ;) ale ma krótkie nogi za to :p Baster to jest miniatura pudla czy toy?
  25. Paula te spodnie to tragiczne są :evil_lol: ale lubię takie duże buty ;)
×
×
  • Create New...