Jump to content
Dogomania

NightQueen

Members
  • Posts

    10377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NightQueen

  1. sucz dostała na święta takiego piszczącego lwa, i jest pod wrażeniem, ciągle go nosi ze sobą, z tej serii ma jeszcze dziobaka :evil_lol: [IMG]http://images50.fotosik.pl/45/a4e45707300a46b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/45/da2329a4e434273c.jpg[/IMG] a to nasz petstages ;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/45/c5750a8773864068.jpg[/IMG] i prosie :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/45/6958ca3be99c66fb.jpg[/IMG]
  2. [URL]http://images32.fotosik.pl/409/7e1e7cb66f1ab870med.jpg[/URL] :evil_lol: jaka fajna :evil_lol: [B]Melka[/B] dziękuje [IMG]http://images39.fotosik.pl/45/6958ca3be99c66fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/435/9181818133ce2659.jpg[/IMG] jej prezent świąteczny, a raczej jeden z prezentów, petstages [IMG]http://images43.fotosik.pl/45/c5750a8773864068.jpg[/IMG] i drugi prezent, lew lateksowy [IMG]http://images50.fotosik.pl/45/a4e45707300a46b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/45/da2329a4e434273c.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Vini.']O, thx za odpowiedź Ci :) Wezmę właśnie jednak Vivę, bo odblask jest sztywny. Chyba, że nie bedzie u mnie w stacjonarnym to może wezmę odblask....[/quote] viva jest fajna, a jaki odblask chciałaś?
  4. Ooo jak tu sympatycznie :cool3::evil_lol: Jak po sylwestrze żyjesz? :diabloti:
  5. [quote name='Shel']Mnie na początku kusił fiolet, ale chyba wezmę zieleń... Ale dalej mi się fiolet podoba :diabloti: Doradzi ktoś jeszcze ? :oops:[/quote] fiolet i tylko fiolet ! :loveu:
  6. [quote name='Kinguska']Jakie? :razz:[/quote] green taran i pomarańczowy łańcuszek od puzzle :eviltong:
  7. wróciłam do formy z obrożami i zamówiłam 2 rogzy :diabloti: :evil_lol:
  8. [quote name='betty_labrador']dlaczego KAZDY ma kogos? :roll: albo za chwile bedzie mial?[/quote] ja nie mam już i nie mam zamiaru w najbliższym czasie (półwieczu :diabloti:) kogoś mieć :evil_lol:
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/67487.html"]ala[/URL] ja chciałam najpierw sprawdzić czy jakaś operacja jest w ogóle możliwa[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/67487.html"], [/URL]nic na siłę. Co do DT u hespri, to nie mamy tylu uzbieranych pieniędzy, nie starczy na sterylkę jej i DT
  10. hej :cool3: koniec konkursu na tele zoo więc możesz baner już usunąć :eviltong: [URL]http://images46.fotosik.pl/45/e5e1f6ac44898474.jpg[/URL] ale ma fajną fryzurkę :loveu: co tam?
  11. [quote name='Brysio']Ma smyczke ale różową:evil_lol: jej teraz załozyłam i nie widac;)[/quote] na ostatnim zdjęciu wygląda jakby była bez smyczy :evil_lol: flexi różowa, też mam taką :diabloti::evil_lol: A jak z psiakami, dogadują już się?
  12. [quote name='Shel']Tak ;) Gratuluję Ci wygranej :razz:[/quote] ja tobie również gratuluje ;)
  13. wybaczcie, lekkie opóźnienie ale nie mogłam się napatrzeć na maleństwo :loveu: już daje zdjęcia :evil_lol: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6456/31487588wn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9554/71845654ex1.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3416/gdfgssl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6452/gfdli9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/1111/18421154xk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/9076/zalacznikpw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6676/44077777jd9.jpg[/IMG] Ona nie ucieka bez smyczy? :crazyeye: kurcze ale zdolna bestia :evil_lol:
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/80849.html"]Shel[/URL] ty masz 4 miejsce? tzn oba czwarte miejsca
  15. [quote name='jusstyna85']Może lepiej 3/4 na niepełnosprawną sunie...wet powinien zobaczyć tą łapke.[/quote] niech będzie ;) Coś jeszcze dozbieramy i może uda się operację jakąś zrobić, ale nie wiem sama czy to możliwe :roll:
  16. [quote name='aina155']Mogłabym prosic o podlinkowanie tego mniejszego banerka? Bo nie umiem[/quote] skopiuj to tak jak jest i wklej do sygnatury ;) [php][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/zdeformowana-lapka-czyni-mnie-brzydka-sunia-czy-ma-szanse-128333/#post11533011][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2540/image3qh9.jpg[/IMG] [/url][/php]
  17. Ok to przelej cześć pieniędzy na tego biednego potrąconego psiaka :-( Zostaw sobie cześć na weta itd. ;)
  18. super :multi: Mała ruchliwa jest bardzo, więc się nie dziwie że nie może usiedzieć w miejscu :evil_lol: A jak na spacerkach? ciągnie na smyczy? w ogóle to chodzi na tych szelkach co kupiłaś czy ma za małe? Ona to inteligentna paskuda jest :loveu: Jak masz czas to może spróbujesz ją uczyc podstawowych komend? siad, zostań itd. bo to zawsze się przyda jej ;) Brysio jak zostaną pieniądze to myślę że dobrze by było przeznaczyć je na tą sunię z zdeformowaną łapką, bo jej nikt nie zechce przez tą wadę :roll: nie wiem czy w ogóle da się coś z tą łapką jeszcze zrobić, ale może ta organizacja z Niemiec ją zabierze zamiast Plamki, tylko pieniądze dozbieramy na transport i sterylizaję bo ona jeszcze nie cięta jest. Jak myślisz? A to uczulenie to chyba od złego dobranego pokarmu, pewnie zejdzie po czasie, jak mała będzie dobrze żywiona ;)
  19. banery suńki [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/5690/image2bh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2540/image3qh9.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Herspri']No proszę jak sprawa się super zakończyła :lol::loveu:[/quote] jeszcze się nie zakończyła, bo nie wiadomo czy mała zostanie u Brysia na DT -------------------------------------------------------------------------- Wątek suni z zdeformowaną łapką [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zdeformowana-lapka-czyni-mnie-brzydka-sunia-czy-ma-szanse-128333/#post11531472[/URL]
  21. [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]Los się nad Niunią zlitował, została wypatrzona wśród milionów psiaków w schroniskach :multi: Sunia aktualnie podróżuje do Niemiec :p została adoptowana przez panią Claudie[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [B] imię:[/B][SIZE=5][COLOR=Red] [FONT=Comic Sans MS]Niunia[/FONT][/COLOR][/SIZE] [B]płeć:[/B] [FONT=Comic Sans MS]suka[/FONT] [B]wiek:[/B] [FONT=Comic Sans MS]4 lata 1 miesiąc[/FONT] [B]rasa:[/B] [FONT=Comic Sans MS]mieszaniec [/FONT] [B]miasto:[/B][FONT=Comic Sans MS] Oświęcim [/FONT] [B] sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [CENTER]schronisko [URL="http://www.otozoswiecim.schronisko.net/adopcja21477-0.html"]KILK[/URL] Ogólnopolskie Towarzystwo Opieki Zwierząt Animals Oddział Oświęcim --------------------------------------------------------------------- [B]bazarek na sunię :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086[/URL][/B] ---------------------------------------------------------------------- [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=3]charakter i opis: [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][/B] [SIZE=3][SIZE=2]Nieszczęśliwa suczka, której zmarła ostatnia osoba na świecie. Zawsze żyła w mieszkaniu i wychodziła tylko na krótkie spacery. Teraz gdy jej pani zabrakło, sunia bardzo to przeżywa. Trafiła do schroniska gdzie niestety jest dosyć zimno :-( Z braku miejsc wczoraj umieszczono ją razem z inną sunią, która zachowuje się dość niepewnie, więc boimy się że może być spięcie między nimi :razz:. Kiedyś przeszła złamanie prawej tylnej łapki i troszkę kuleje. Widać zdeformowanie po złamaniu. Obawiamy się, że z tego powodu jej szanse na adopcję są bardzo małe :-( Czy resztę swojego życia spędzi za kratami w schronisku? Wszystko zależy od Was.. Sunia jest bardzo towarzyska, jak weszłam do schroniska pierwsze zauważyłam ja, nie dało się jej nie zauważyć :loveu: bo głośno szczekała, oznajmiając w którym boksie siedzi :evil_lol: Jak do niej podeszłam do od razu lizała mi palce :loveu: nastawiała się i czekała na głaskanie. Jest bardzo żywa, cały czas skaczę do krat, jest ciągle w ruchu, jak się nią nie interesował nikt to zaczynała szczekać, przestała w momencie gdy ktoś do niej podszedł. Gdy ją dali do boksu drugą suką, ona nawet jej nie przywitała, bo była zbyt przejęta tym że ktoś był w boksie, ona tak bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem :-( Dopiero później jak wszyscy odeszli, ładnie się przywitała (tą drugą sunię ostatnio pogryzł Owczarek, który wyrwał się z bosku, także jest wystraszona i troszkę niepewnie zareagowała jak przyprowadzili Niunię do jej boksu, boje się jej strach weźmie górę i zaatakuje Niunię :roll:) Sunia jest naprawdę kochana :loveu: Na zdjęciach wyszła gorzej niż w rzeczywistości, ma ładną błyszczącą sierść, wdzięczne oczka, pełen miłości wyraz pyszczka, lekką budowę ciała, jest drobniutka, ale jej noga odciąga wszystkich ludzi od jej uroku :-( Sunia nie używa łapki, łapa jest bezwładna ale nie sprawia jej bólu [IMG]http://images47.fotosik.pl/45/c82b7cff37f27292med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/45/2e8423fd2753df66.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/45/6ddddbe6f5c04f48.jpg[/IMG] [/SIZE] [/SIZE][/FONT][/CENTER]
  22. [quote name='agata51']Podpisana umowa adopcyjna? To Plamkama DS?[/quote] Tak podpisana umowa ;) Według umowy Brysio jest prawowitym właścicielem :eviltong: Ale ogólnie to chwilowy DT, no chyba że Brysio jej nie będzie chciała oddać :evil_lol:
  23. [quote name='jusstyna85']Teraz dokładnie widze w czym Brysio sie zakochała....sunia naprawdę jest prześliczna...:loveu:[/quote] nie tylko jest śliczna, ale ma cudowny charakter :loveu: W lecznicy witała się ze wszystkimi ludźmi i psami, przesiedziała mi na kolanach grzecznie trochę czasu. Nawet chciała obronić schroniskowego kolegę który zapiszczał bo dawali mu zastrzyk z narkozą, jak tamten zapłakał to wskoczyła do obrony, a raczej zobaczyć co się dzieje, bo ona strasznie ciekawska jest :evil_lol:
  24. Dzięki ;) Byłam dziś w Oświęcimiu w schronisku. Najpierw pojechałam do Ośw. do lecznicy bo tam już czekała wolontariuszka z sunią dl której zbierałam pieniążki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucona-na-ulice-bo-byla-szczenna-dt-ds-potrzebny-123664/index33.html"](KLIK[/URL]) na sterylizację, był jeszcze pies na kastrację za schroniska, 7 lat, jakaś starsza pani stwierdziła że już go nie chce :angryy: mogła pomyśleć o tym zanim go brała 7 lat temu :shake: mały bo do kolan, chyba 6,5 kg. Ale straszna paskuda, nie może się przełamać, nie da się pogłaskac, szczerzy zęby na wszystkich, jak się podniesie rękę to chce ugryźc :roll: szkoda bo przez to sznase jego maleją na nowy dom. Czekaliśmy z nimi, bo były straszne opóźnienia w lecznicy, było kilka nagłych wypadków (york z ropomaciczem, szczeniak chyba po wypadku, starsza sunia z rozerwaną powieką, pies który leżał 2h pod kroplówką nie wiem co mu się stało :-( i jeszcze inne psy w między czasie przychodziły) także my mieliśmy na 11;30, a psy dostały zastrzyki chyba po 13. Nasza Plamka szybko opadła mi na rękach, raz zwymiotowała i była gotowa do zabiegu, wygoliliśmy ją i poszła na zabieg, ale był problem z staruszkiem, gryzł wszystkich, nie dało mu się kagańca ubrac, w końcu związali mu pysk bandażem, położyli na stole ale długo walczył, nie chciał zasnąc, ale w końcu się udało, oba ładnie się wybudziły :loveu: Mała pojechała do Gliwic, ja byłam jeszcze w schrosnisku, oszczeniły się znów szczeniaki :shake: dzisiaj mieli jej już uśpic, ale okazało się że sunia nie urodziła waszystkich więc zaczekają z tym, w schrosnisku jest okropnie zimno, ja będą w środku przymarzałam do posadzki :roll: więc małe i tak by nie przeżyły. Szkoda ale lepiej żeby nei ciepiały :-( W każdym bądź razie sunia którą się zajmowałam ma się dobrze, dojechała bez problemu, a to kawałek drogi z Ośw. do Gliwic jest. Teraz grzecznie śpi w swoim nowym spanku :loveu: cudne maleństwo, teraz koniecznie trzeba stały dom znaleźc jej :p
  25. niestety tylko 3 miejsce ale i tak jest dobrze :evil_lol:
×
×
  • Create New...