-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
pomarańcz od puzzle ;) zdjęcia kijowe :mad: [IMG]http://images45.fotosik.pl/53/4d10872553cf6941.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/53/b32722b55305a027med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/445/17cdb0f5d12e0686.jpg[/IMG]
-
Plamka dostała nowe imię i nowy domek :)
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
potworek :evil_lol: Jaka zadowolona jest :loveu: -
[quote name='ab-agnieszka'][URL="http://allegro.pl/item539630446_prosze_daj_mi_dom_a_oddam_ci_moje_serce.html"]PROSZE DAJ MI DOM !!! A ODDAM CI MOJE SERCE (539630446) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Poprosze tylko te namiary to je dodam do aukcji.[/quote] super, dzięki namiary na Pw ci posłałam ;)
-
Shel napisałam im dziś wiadomość i zobaczymy co z tego będzie :razz:
-
[quote name='Shel']Smallpati doszło ci telezoo :cool3:?[/quote] nie jeszcze :angryy::angryy::angryy: *Monia* ja jestem zadowolona z tego ID ;)
-
[quote name='Kinguska'][B][I]small[/I], [/B]ten ID co dałaś ja mam. Jest według mnie beznadziejny. Co prawda nie brzęczy, jest lekki i ładny napis, ale po jakiś 3 dniach jak je miałam odpadła kawałek kości, pewnie przy zabawie.. Potem oderwało się takie kółko gdzie się wczepia do metalowe kółko. Ale czego można się spodziewać po takiej cenie..[/quote] dziwne, ja mam takie dwa od pół roku i nic się z nimi nie stało, nie narzekam na niego a wręcz odwrotnie
-
puzzle to kup plastikowe ID, na allegro są takie tqanie po 5 czy 6 zł, ja mam juz pół roku taką i nic się nie stało z nią, nie brzęczy tak jak metalowa, napisy się nie zdarły, wręcz powiedziałabym że lepiej się ma ten plastikowy Id od metalowego, który się poobdzierał cały mam taki [url=http://allegro.pl/item528111334_identyfikator_dla_psa_kota_zimowa_promocja.html]IDENTYFIKATOR dla PSA, KOTA, ZIMOWA PROMOCJA (528111334) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
jak wyszłam dziwnie, bo gadałam w tym momencie i mam dziwną minę :roll: Wszyscy panowie mieli kapelusze ;) Molcia ma się dobrze, mam wrażenia że włókniak się troszeczkę goi i oby tak dalej ;)
-
[quote name='infers1995']A cóż to za męszczyzna?:eviltong:[/quote] kuzyn :eviltong:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
NightQueen replied to betty_labrador's topic in Galeria
Beti ty żyjesz :crazyeye: :evil_lol: -
.........................
-
Plamka dostała nowe imię i nowy domek :)
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
O kurcze, jeden dzień mnie nie było a tu takie nowiny :loveu: Bardzo się cieszę że ma już domek, Brysio pewnie ci ciężko było ją oddać bo się przywiązałaś :roll: ale możesz ją odwiedzać, a to duży plus. Jak patrze na jej zdjęcia to nie mogę uwierzyć że to ten sam pies którego wdziałam w schronisku, wspaniale się nią zajęłaś :loveu: oczywiście tytuł zmieniam, ale wątek nich zostanie, jak by były nowe wiadomości o Łatce to można tu pisać ;) -
Wróciłam ze 100dniówki Troszeczkę się zagoiło i zbladło, ale może się włókniak odnowić jak ostatnio :roll: zaraz jej poleje to tym płynem do odkażania i mam nadzieje że nie będzie rosło i zabieg nie będzie konieczny
-
[quote name='BBeta']Nie martw się, na pewno wszystko będzie ok :kciuki:[/quote] musi być dobrze, ale fakt że to nowotwór mi nie pomaga :-(
-
Pomóżcie!!!Mam w domu bulla...
NightQueen replied to **Villemo**'s topic in American Staffordshire Terrier
[QUOTE]I chcesz jeszcze szelki zakładać? :evil_lol: Jak dla mnie szelki są dla psów, które potrafią chodzić na smyczy. [/QUOTE] nie koniecznie, znam kilka przypadków gdzie pies na obroży ciągnie jak parowóz, a na szelkach nie. Można spróbować ;) -
Molcia ma włókniaka :placz: Wczoraj była znajoma i wyczuła gulkę na prawej nodze, ja jej nie widziałam wcześniej, taka na ponad 1cm, wystająca, wyglądała ładnie, nie była czerwona, tak jakby się zagoiło to już, ale dziś rano patrzę a to całe czerwone :roll: poszłam do weterynarza, okazało się że to jest włókniak :placz: (niezłośliwy nowotwór) dostała jakiś zastrzyk i taki fioletowy płyn do dezynfekcji, kazali nam to polewać dwa razy dziennie i obserwować czy rośnie, jeśli urośnie to Moli będzie musiała mieć zabieg, będą jej to wycinać, pani wet. mówi żeby się nie martwic bo to nie jest nic strasznego,ale ja się martwię mimo wszystko :-( Mam nadzieję że to nie urośnie jej już... Po za tym to dzisiaj mam 100dniówkę, ale mam już po zabawie bo będę myślała o małej ciągle :roll:
-
Plamka dostała nowe imię i nowy domek :)
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
[URL]http://images32.fotosik.pl/441/e9de047f97ad789f.jpg[/URL] Plamka na Karaibach :evil_lol: faktycznie przytyła ale to dobrze bo lepiej wygląda :loveu: -
tragedia :angryy::angryy::angryy: takich to pozamykać :angryy::angryy: I co z tym szczeniakiem? wykupujecie czy nie? :roll: głupia sprawa :shake:
-
[quote name='Brysio']Pati ale na sterylke mamy od Plamki tylko czy po sterylce znow ma wrocic do schronu?[/quote] ja wiem że jest kasa od Plamki, ale im więcej tym lepiej ;) jak znów zostanie to się na kolejną schroniskową bidę przeleje :p No i tu jest problem bo jest zero odzewu co do DT, DS dla suni, nikt się nią nie interesuje :placz:
-
Plamka dostała nowe imię i nowy domek :)
NightQueen replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
Dopiero weszłam na internet a tu takie nowiny :multi::multi::multi::multi: Bardzo się cieszę że mała ma już pewny domek, wreszcie :loveu::loveu: Pewnie ci się będzie trudno pożegnać z nią :-( ale takie życie, za to masz miejsce na kolejnego tymczasa :diabloti::evil_lol: Super na prawdę :loveu: Brysio bardzo ci dziękuje za wszelką pomoc dla suni, mam oczywiście nadzieje że na tym nie koniec :cool3:;)