-
Posts
5437 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewka i haker
-
[quote name='Asiaczek'] JPG, rany! Nie dość, że strefa, to jeszcze i stójka;) [URL]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs635.snc4/59490_153417461352698_100000533346617_387921_6974656_n.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] nie było strefy;) filmik [url]http://www.youtube.com/watch?v=zdVzvQ632K4[/url]
-
te zdjęcia akurat były robione d5000 mój sony od maja zepsuty czasem nim robię ale teraz kupuje coś z wysokiej półki
-
treningowo [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6748/014fx.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu134/JIM_BC/artefakt%20treningi/wrzesien%20%202010/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu134/JIM_BC/artefakt%20treningi/wrzesien%20%202010/15.jpg[/IMG]
-
dziękuje za słoneczny trening:) Adam też dziękuje JIM i KArolina dzięki za moje kundelki:)
-
[quote name='Kashdog'][url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs698.snc4/63824_154724764555301_100000533346617_395766_4046688_n.jpg[/url] Ten pies jest genialny![/QUOTE] tak Ava jest zabójcza:") [quote name='Zuzia&Snoopy']Fajne Ci te zdjęcia wychodzą :D[/QUOTE] staram się:) [quote name='Paulina_mickey']też mi się bardzo ten podoba![/QUOTE] [quote name='Pestka'][url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/sopot%202010/DSC_0381.jpg[/url] cudne! :loveu:[/QUOTE] hhe hakerek [quote name='Izabela124.']Bardzo ładne zdjęcia robisz Ewa :)[/QUOTE] staram się mam nadzieję że już niedługo będę mieć własny aparat
-
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs337.ash2/61740_155109357850175_100000533346617_398239_650845_n.jpg[/IMG] [IMG]http://www.facebook.com/photo.php?pid=398280&id=100000533346617[/IMG] [IMG]http://www.facebook.com/photo.php?pid=398280&id=100000533346617%27[/IMG][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs671.snc4/61116_155110357850075_100000533346617_398279_1657183_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs676.snc4/61599_155110117850099_100000533346617_398278_7999283_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs312.ash2/59228_155108237850287_100000533346617_398188_6363415_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs715.snc4/63543_155109901183454_100000533346617_398263_1253652_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs698.snc4/63824_154724764555301_100000533346617_395766_4046688_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs323.ash2/60330_154724731221971_100000533346617_395764_2315875_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs635.snc4/59490_153417461352698_100000533346617_387921_6974656_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs358.ash2/63824_154724767888634_100000533346617_395767_3559745_n.jpg[/IMG]
-
ja też uwielbiam ruchhhh dużo ruchu kilka psów w moich oczach [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs204.ash2/46724_149390608422050_100000533346617_365771_6562900_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs396.snc4/45895_150261868334924_100000533346617_372106_539233_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs415.snc4/47828_150293251665119_100000533346617_372397_892804_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs365.snc4/44776_150293218331789_100000533346617_372394_938886_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs315.ash2/59490_153417458019365_100000533346617_387920_7100365_n.jpg[/IMG]
-
mam masę zdjęć........ np [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/sopot%202010/DSC_0380.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/sopot%202010/DSC_0381.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/sopot%202010/DSC_0384.jpg[/IMG] widać mu oczy!!! i Redek [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/sopot%202010/DSC_0392.jpg[/IMG]
-
to powiem Ci że ta osoba ma wielkie doświadczenie a to że nie ma w galeri to nic nie znaczy.... dużo moich znajomych tam chodzi przed wystawa
-
[quote name='Waldek']fajne zdjęcie szkoda że "zepsute" w programie graficznym=>przeostrzone....[/QUOTE] dziękuje za uwagę:)
-
[quote name='Asiaczek']Jaaaaa, jaka silna grupa tam pojechała... Było fajnie? Pzdr.[/QUOTE] no 12 osób:D:D zajebiście było:D:D super wyjazd [quote name='Doginka']A tej pani z aparatem to już podziękujemy:lol: [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/P7104174.jpg[/url] Tylko ognicha i kiełbasek na kiju brak:lol:;-) [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs388.snc4/45131_149200098439601_100000488346130_400922_5934913_n.jpg[/url][/QUOTE] nie chcecie już moich zdjęć:D:D ale były karty:D:D
-
ja polecam salon Hugo:) od 4 lat tam z psem chodzę [url]http://hugosalon.multiply.com/[/url]
-
Kiwi King kong Kinshasa Karachi [SIZE=2][COLOR=#666666]Kermit[/COLOR][/SIZE] Kibbee
-
jak wiesz aparat det poproś Roberta;)
-
[quote name='Okamia'][url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/P7094116.jpg[/url] ale lans normalnie :P[/QUOTE] no na potrzeby szkolne:D:D:P
-
[IMG]http://wd7.photoblog.pl/lvp4/201009/5F/75019356.jpg[/IMG]
-
wiecej świni proszę:) i frisbeeeee
-
[quote name='Doginka']A za co Hakuś tak japiszcze nadziera:crazyeye::roflt::hmmmm: [URL]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/P7094116.jpg[/URL][/QUOTE] to normalne u niego sznaucer z piekła rodem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC01730.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/38198_144658862217568_100000203657738_433987_3442319_n.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/P7104174.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs275.snc4/40111_149200235106254_100000488346130_400929_4118641_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs388.snc4/45131_149200098439601_100000488346130_400922_5934913_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC_0769.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC01778.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC01770.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC01743.jpg[/IMG]
-
wow to jednak 8 :O graki raz jeszcze:)
-
[quote name='Rinuś'][I][B]fajne przeszkody tam mają :p[/B][/I][/QUOTE] fajne to są tylko strefy tam....
-
[IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC_0982.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC_0973.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC_0773.jpg[/IMG]
-
ok jakieś zdjęcia z Niemiec:) [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/P7094131.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/P7094120.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/P7094116.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC_1041.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/niemcy/DSC_1034.jpg[/IMG]
-
Wielkie gratulacje dla mamusi!!!! zdrówka dla maluchów!!!