-
Posts
5437 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewka i haker
-
śliczne są miałam jakiś sen głupi dziś gdzie Twoje suki?rodziły i odbierałam ten poród w dziwnym miejscu dziwny sen haha
-
coś nowego jesiennego [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/haker%20kropka/_DSC0028.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/haker%20kropka/_DSC0003.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/haker%20kropka/_DSC0008.jpg[/IMG]
-
ani fot wczoraj nie było ani Ciebie:P
-
i ostatnie na dziś [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8485.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8488.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8495.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8409.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8422.jpg[/IMG] Race [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8456.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8465.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8371.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8377.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8381.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8391.jpg[/IMG]
-
wystawiam w dwa dniu Luke w jeden dzień Race i może pokazy HAker a jak nie haker to i tak będę z ekipą frisbową
-
to ja czekam na zdjęcia i na Ciebie wieczorem;)
-
[quote name='Asiaczek']Super ujęcie:) [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/DSC_0080.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] głupia mina:P będziesz w poznaniu? [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/DSC_8993.jpg[/IMG]
-
współczuje Haker też ma 34 i baaaardzo mnie to cieszy chodź możliwe że ma 35 ale lepiej niech ma te 34
- 21590 replies
-
by Jola Alda [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3600800x600.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3609800x600.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3325800x600.jpg[/IMG] RAce [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3587800x600.jpg[/IMG] i Haker [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_2955800x600.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_2952800x600.jpg[/IMG] bonus dla Zuzy [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/DSC_8990.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8339.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8340.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8341.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8349.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8392.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8326.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8328.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8332.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8334.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8338.jpg[/IMG]
-
[quote name='Zuzia&Snoopy']Superowe!! :) Tylko szkoda że niektóre za mocno wyostrzone. Obrabiasz w PF? Bo moje kiedyś wyglądały podobnie :evil_lol: [SIZE=1]Dzięki za fotki[/SIZE] ;)[/QUOTE] no ja mam z tym problem... to to druzy najgorsze ze tego nie widzę
-
[quote name='Doginka']Ewcia D300 to super sprzęt, a jeszcze lepszy jest D33 s ;-)[/QUOTE] chyba D300s ? bo 33 nie ma;) nie potrzebne mi nagrywanie filmu jak i nie stać mnie na takie nowe lustro
-
[quote name='Paskuda_Bandzior']Zdjęcia przyjacielskie! Ale jak idziesz naprzód to jeszcze zmień program do obróbki ! :P (przeostrzone czesto miewasz :) )[/QUOTE] wiem ale często tego nie widzę... chciała bym umieć obsługiwać PS ale to za ciężkie dla mnie... chyba musisz mnie przeszkolić
-
przecież Haker ma uszy!!!! :P
-
[quote name='Zuzia&Snoopy']Ooo! A jaki aparat to będzie? Bo że Nikon to wiem :D Używany?[/QUOTE] uzywany d300 [quote name='Doginka']Ajajjaj, ale mieliście mokre te zawody:crazyeye: Jakie masz Ewcia super lakierki przeciwdeszczowe:loveu:[/QUOTE] no zawody ciekawe haha tu film [url]http://www.youtube.com/watch?v=AtOEE0UG3Mc[/url] haker w roli głownej kilka zdjęć Luci z D300-pierwsze stracie z tym aparatem [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8369.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8319.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8321.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8324.jpg[/IMG]
-
dziś sprzedałam aparat:) nowy aparat coraz bliżej:)
-
[quote name='Kokosek']już nam lepiej więc dzisiaj wybrałam się z pewnym sznaucerem na spacer.... (specjalnie dla Doginki :diabloti: pytanie "co to za pies?? ") mój jest łysiutki;)
-
[quote name='Kokosek']Dziękujemy za miłe słowa :) latającty pies to najlepszy pies. A wczoraj na treningu Kokos uświadomił mi, że po pierwsze na 4 hopkach po prostej to on ma speeda :crazyeye: po drugie, że ja nie mam kondycji :painting: :oops:, po trzecie, że po ciemku to on lepiej widzi ode mnie :cool3: echhhh...[/QUOTE] szkoda że tego nie widziałam hahah [quote name='Doginka']A ja ciągle mylę Kokosa z Hakerem:roflt:[/QUOTE] nie wiem jak to możliwe hahaha
-
wow gratuluje szczylka!!!!! jaka ja jestem zacofana....
- 21590 replies
-
z zawodów w LEgnicy mokrych zawodów haha [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3444.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_2322.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3278.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3435.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3437.jpg[/IMG]
-
to jest naprawdę słaby obiektyw;) ciemny i wolny ale Beata ma duże umiejętności;)
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6367.jpg[/url] czerwona z języczkiem wymiata