Jump to content
Dogomania

ewka i haker

Members
  • Posts

    5437
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewka i haker

  1. śliczne są miałam jakiś sen głupi dziś gdzie Twoje suki?rodziły i odbierałam ten poród w dziwnym miejscu dziwny sen haha
  2. coś nowego jesiennego [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/haker%20kropka/_DSC0028.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/haker%20kropka/_DSC0003.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/haker%20kropka/_DSC0008.jpg[/IMG]
  3. ani fot wczoraj nie było ani Ciebie:P
  4. i ostatnie na dziś [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8485.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8488.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8495.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8409.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8422.jpg[/IMG] Race [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8456.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8465.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8371.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8377.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8381.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8391.jpg[/IMG]
  7. wystawiam w dwa dniu Luke w jeden dzień Race i może pokazy HAker a jak nie haker to i tak będę z ekipą frisbową
  8. to ja czekam na zdjęcia i na Ciebie wieczorem;)
  9. [quote name='Asiaczek']Super ujęcie:) [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/DSC_0080.jpg[/url] Pzdr.[/QUOTE] głupia mina:P będziesz w poznaniu? [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/DSC_8993.jpg[/IMG]
  10. współczuje Haker też ma 34 i baaaardzo mnie to cieszy chodź możliwe że ma 35 ale lepiej niech ma te 34
  11. by Jola Alda [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3600800x600.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3609800x600.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3325800x600.jpg[/IMG] RAce [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_3587800x600.jpg[/IMG] i Haker [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_2955800x600.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/sopot/mono/IMG_2952800x600.jpg[/IMG] bonus dla Zuzy [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/DSC_8990.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8339.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8340.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8341.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8349.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8392.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8326.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8328.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8332.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8334.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8338.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Zuzia&Snoopy']Superowe!! :) Tylko szkoda że niektóre za mocno wyostrzone. Obrabiasz w PF? Bo moje kiedyś wyglądały podobnie :evil_lol: [SIZE=1]Dzięki za fotki[/SIZE] ;)[/QUOTE] no ja mam z tym problem... to to druzy najgorsze ze tego nie widzę
  15. [quote name='Doginka']Ewcia D300 to super sprzęt, a jeszcze lepszy jest D33 s ;-)[/QUOTE] chyba D300s ? bo 33 nie ma;) nie potrzebne mi nagrywanie filmu jak i nie stać mnie na takie nowe lustro
  16. [quote name='Paskuda_Bandzior']Zdjęcia przyjacielskie! Ale jak idziesz naprzód to jeszcze zmień program do obróbki ! :P (przeostrzone czesto miewasz :) )[/QUOTE] wiem ale często tego nie widzę... chciała bym umieć obsługiwać PS ale to za ciężkie dla mnie... chyba musisz mnie przeszkolić
  17. przecież Haker ma uszy!!!! :P
  18. [quote name='Zuzia&Snoopy']Ooo! A jaki aparat to będzie? Bo że Nikon to wiem :D Używany?[/QUOTE] uzywany d300 [quote name='Doginka']Ajajjaj, ale mieliście mokre te zawody:crazyeye: Jakie masz Ewcia super lakierki przeciwdeszczowe:loveu:[/QUOTE] no zawody ciekawe haha tu film [url]http://www.youtube.com/watch?v=AtOEE0UG3Mc[/url] haker w roli głownej kilka zdjęć Luci z D300-pierwsze stracie z tym aparatem [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8369.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8319.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8321.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/LUKA/DSC_8324.jpg[/IMG]
  19. dziś sprzedałam aparat:) nowy aparat coraz bliżej:)
  20. [quote name='Kokosek']już nam lepiej więc dzisiaj wybrałam się z pewnym sznaucerem na spacer.... (specjalnie dla Doginki :diabloti: pytanie "co to za pies?? ") mój jest łysiutki;)
  21. [quote name='Kokosek']Dziękujemy za miłe słowa :) latającty pies to najlepszy pies. A wczoraj na treningu Kokos uświadomił mi, że po pierwsze na 4 hopkach po prostej to on ma speeda :crazyeye: po drugie, że ja nie mam kondycji :painting: :oops:, po trzecie, że po ciemku to on lepiej widzi ode mnie :cool3: echhhh...[/QUOTE] szkoda że tego nie widziałam hahah [quote name='Doginka']A ja ciągle mylę Kokosa z Hakerem:roflt:[/QUOTE] nie wiem jak to możliwe hahaha
  22. wow gratuluje szczylka!!!!! jaka ja jestem zacofana....
  23. z zawodów w LEgnicy mokrych zawodów haha [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3444.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_2322.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3278.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3435.jpg[/IMG] [IMG]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/moje%20psy/jeziorki2010/IMG_3437.jpg[/IMG]
  24. to jest naprawdę słaby obiektyw;) ciemny i wolny ale Beata ma duże umiejętności;)
  25. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6367.jpg[/url] czerwona z języczkiem wymiata
×
×
  • Create New...