ja też się zastanawiam nad zlotem, ale jeszcze za wcześnie żebym zdecydowała bo nie wiem jak się pouklada !!
jutro około 12 bedę w tomaszowie i zabieram brendę do gajowej!!
tylko nie wiem jak ona wygląda:oops: myślę że kier nie wciśnie mi innej suńki;)