[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]To która to będzę? 22? :o:o:o :eviltong:[/COLOR][/quote]
[COLOR=Blue]E chyba nie,sama nie wiem on zabawek ma pełno,różnego rodzaju:diabloti:
Ja nie wiem czemu ale bardzo lubie mu kupować zabawki:evil_lol:
[/COLOR]