Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. I nowe zdjęcia i ogłoszonka i telefon i nowy domek!
  2. Antoś mi szepnął na uszko, żeby cię Lobo podrzucić do góry!!!taki włochaty jak Antoś nasz Lobo jest.
  3. Trzymam kciukasy za Jagę vel. Romcię ;-)
  4. Mamanabank pasuje Ci Largo ;-)
  5. A ja myślałam,że to mix wilczaka, a tu taka mała mini wilczakowa jak Ninka mini mini mix onka.
  6. Piękny Figaro, miałam kiedyś podobnego Ajaksa ;-) do domku psiaku!!!
  7. Kasieńko do domku kochana!
  8. Piękny!!!do domu won!!!
  9. Do góry dzieciaczku psi!!
  10. Zaznaczę Lotkę - imię dobrane super ;-)
  11. Podniosę wolną chwilką śliczne maluchy!
  12. Proszę dodać moje [B]20,20 zł[/B] za luty, a ta końcóweczka dla wyrównania i mamy [COLOR=red][B]2156zł[/B][/COLOR]
  13. Można odjąć za książeczkę, zaszczepienie i odpchlenie Marcela [B]28 zł[/B]
  14. Mamuniunabankuniu doszły Romeczki pieniążki [B]162 zł[/B], a Tobie przesyłam właśnie [B]100zł [/B]za karmę.
  15. Leon na pierwszą marsz!!!
  16. Ruperciku gdzie Twój domek białasku wskakuj na pierwszą!
  17. Sylwiaso poszedł dziś przelew na Bojeczkę, potwierdź proszę jak dojdzie tu na wątku. Bojeczkę zaczarowałaś pozytywnie - otworzyła się panna, ale niech już ją ktoś wypatrzy i pokocha, bo ona potrzebuje swojego kochanego człowieka ;-) A co to za pięknośc płci męskiej czarne, włochate, ala mix sznupka??
  18. Pewnie dojdzie jutro, potwierdzę. Mamanabank odejmij proszę [COLOR=red][B]50 zł [/B][/COLOR]na Bojkę u Sylwiaso - przelałam.
  19. Fionka do domku!!!
  20. Dobrze mieć konto w tym samym banku ;-)
×
×
  • Create New...