Oczywiście napiszę meila.
Co do reszty się nie wypowiadam, ja mieszkam ponad 200km od Tomaszowa i wiem tylko tyle, ile napisze mi ocelot. Poczekajmy, ona jutro albo pojutrze wróci.
Ja też nie jestem za zostawianiem jej tam
Poczekajmy dzień- dwa.
Potem pozwracam też te deklaracje, które już doszły
Deklaracje od osób które się zgodzą można przeznaczyć np na Oczkę z tego samego schroniska, ona też jest w płatnym DT.
[quote name='as_animali']Jeśli możesz to pytaj o okolice Warszawy.I przepraszam za głupie pytanie,ale jak zmienić tytuł??:oops:
I już wiem na pewno że odpada mariamc-brak miejsc.Jak będę miała chwilę to jeszcze zadzwonię do yumanji,to jak się czegoś dowiem to oczywiście napiszę.[/QUOTE]
Wejdź w edycje pierwszego postu
[quote name='edek']To mam rozumieć że chcą jej stworzyć dom stały ???[/QUOTE]
Nie wiem co przez to rozumieć, bo całkiem niedawno pies miał jak najszybciej opuścić DT. Kto to może wiedzieć co będzie za kilka dni.
[quote name='CoolCaty']Już napisałam do moderatora prośbe o przeniesienie wątku.
Wieczorem patic napisze mi jaki byłby koszt transportu małej do Mielca.[/QUOTE]
Z Tomaszowa było to ok 300zł, tu pewnie będzie podobnie
Ja bym tak nieśmiało prosiła o pomoc dla Leny która jutro jedzie do hotelu a ma dopiero połowę deklaracji...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203561-Lena-TRACI-DT%21%21%21-GROZI-JEJ-POWR%C3%93T-DO-SCHRONISKA%21-NA-CITO-DT-DS-i-deklaracje%21%21%21%21[/url]